بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی ۱۳۳ تختخوابه امام سجاد(ع) دانشگاه آزاد اسلامی تبریز با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی به بهره‌برداری رسید.

به گزارش تبریزمن، بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی ۱۳۳ تختخوابه امام سجاد(ع) دانشگاه آزاد تبریز ظهر امروز همزمان به نیمه شعبان به بهره‌برداری رسید.

بیمارستان ۱۳۳ تختخوابه امام سجاد(ع) دانشگاه آزاد اسلامی تبریز، دارای ۲ هکتار مساحت، ۲۰ هزار مترمربع زیربنا، هفت اتاق عمل، ۲۷ تخت ویژه (ICU،CCU،NICU)، بخش‌های درمانگاه، اورژانس، کودکان، جراحی، داخلی و زنان است.

تأسیس بیمارستان بین‌المللی امام سجاد (ع) تاکنون ۳۰ میلیارد تومان هزینه در برداشته و حدود ۱۰۰ میلیارد تومان نیز هزینه تجهیزات آن شده است؛ این بیمارستان استانداردهای روز دنیا را رعایت کرده و مجهز به تجهیزات پیشرفته است و به صورت الکترونیک مدیکال و بدون کاغذ اداره خواهد شد.

نیروی انسانی متخصص و مجرب، تجهیزات و امکانات پیشرفته، بخش‌های ام آر آی، سی تی اسکن و رادیو تراپی، بخش‌های قلب، جراحی قلب و آنژیو گرافی از چشم‌اندازهای این بیمارستان در آینده نزدیک است.

تأسیس و راه‌اندازی بزرگ‌ترین دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی شمال‌غرب کشور در فاز اول با ۱۲۰ یونیت، با ظرفیت پذیرش ۵۵ دانشجوی دکترا و ۱۲۰ دانشجوی بهداشت دهان و دندان از مهر سال‌جاری، تأسیس و افتتاح مهمانسرای بزرگ و ۱۲۰ تخت خوابه دانشگاه آزاد اسلامی تبریز، اخذ مجوز مجتمع بین‌الملل دانشگاه آزاد اسلامی تبریز و همکاری با کشور عراق در تأسیس واحدی در شهرهای کربلا و اربیل و پذیرش دانشجو در رشته‌های پزشکی و دندانپزشکی برای توریسم درمانی سه پروژه دیگر دانشگاه آزاد اسلامی تبریز بود که با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی به بهره‌برداری رسید.

گزارش فارس حاکی است، مسئولان این بیمارستان مدعی شده‌اند، بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی امام سجاد (ع) دانشگاه آزاد اسلامی تبریز از روز شنبه ۱۶ خرداد به مدت ۱۵ روز به صورت رایگان به ارائه خدمات به مردم این شهر خواهد پرداخت.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :