نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی: افتتاح پروژه های درمانگاه و اتوبوس سلامت مصداق اعمال صالح است و جای تقدیر دارد.

تبریزمن، سرویس سلامت: نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی در مراسم افتتاح پروژه های اداره کل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز با تاکید بر کلمه عمل صالح گفت: عمل صالح همان عمل بجا و شایسته است به طوری که کار نیکو، پسندیده، مورد نیاز و شایسته از ضروریات این امر می باشد که در واقع پروژه های درمانگاه و اتوبوس سلامت هم مصداق اعمال صالح است و جای تقدیر دارد.

آیت الله محسن مجتهد شبستری افزود:اما متاسفانه برخی از درمانگاه ها آنقدر پرتراکم است که حتی فرصت نظافت هم ممکن نیست! لذا نیاز به درمانگاه های مجهز در مناطق مختلف شهر احساس می گردد که خوشبختانه مجموعه شهرداری تبریز به غیر از خدمات نظافتی شهر به ارایه اینگونه خدمات به شهروندان نیز گام برداشته است که بسیار قابل توجه می باشد.

امام جمعه شهر تبریز در بخش دیگری از اظهارات خود از رسانه ها خواست تا به موضوع سلامت و حفظ الصحه شهروندان نیز بپردازند و اضافه کرد:اگر رسانه ها اینگونه عمل کنند به طور حتم از معضلات سلامتی نیز کاسته خواهد شد، لذا تاکید می کنم صداقت در رسانه ها تبیین گردیده و از شیوع شایعات نادرست اجتناب شود زیرا حرفه ای گری باید جزو برنامه های رسانه ها باشد!

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز سپس افزود: افتتاح درمانگاه تخصصی قلب و رونمایی از اتوبوس سلامت مصداق بارز عمل صالح است که این چنین اقداماتی جای تقدیر و تشکر دارد چراکه در تبریز نیاز است


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :