به گزارش تبریزمن، دکتر یوسفی شهردار منطقۀ یک تبریز با اعلام این مطلب گفت:در راستای اجرای سیاستهای  کلان عمرانی در سطح منطقه و همچنین کاهش بار ترافیکی و تسهیل در عبور و مرور شهروندان گرامی ، تقاطع غیر همسطح (روگذر)جانبازان در مراحل نهائی قرار گرفته وجهت بهره برداری آماده سازی می گردد.

شهردار منطقۀ یک تبریز ادامه داد : روگذر جانبازان با هدف تکمیل رینگ ترافیکی چایکنار وحذف گره های ترافیکی منطقه در جهت تکمیل زیر ساختهای لازم توسعۀ  متوازن شهری از سوی شهرداری منطقۀ یک اجرا گردیده وعیدانه دیگری به مردم ولایتمدار وانقلابی تبریز در آستانه سنگر قیام خونین ۲۹ بهمن تبریز تقدیم می گردد.

دکتر یوسفی افزود: تقاطع غیر همسطح جانبازان با طراحی جدید وسازۀ تیری و مقاوم با دربرگیری کلیه شاخصهای اصلی استاندارد سازی پروژه های عمرانی اجرا گردیده و کلیۀ عملیات رمپ گذاری وعرشه گذاری این طرح تکمیل و برای بهره برداری در طول ایام دهۀ فجر آماده سازی شده است.

شهردار منطقۀ یک تبریز با اشاره به مشخصات این پروژه گفت: این طرح شامل ۶۰۰ متر طول و ۳۰۰ متر عرشۀ فلزی  سازه ای بوده و دارای پایه وارتفاع قوسی متفاوت وطراحی منحصر به فرد بوده وبا تکمیل این پروژه چشم اندازی زیبا از معماری پل های تیری را در وسط شهر نمایان  خواهد ساخت.

دکتر یوسفی نگاه زیباشناسانه و ساختار منحصر به فرد و تک پایه ای این پل را از ویژگی های بارز این طرح عنوان نموده و حذف ترافیک آبرسان را از جمله اهداف بزرگ این طرح برشمرد.

شایان ذکر است تقاطع غیر همسطح  (رو گذر)جانبازان با تکمیل کلیۀ عملیات عمرانی و اجرائی وارد فاز بهره برداری شده و در ۲۴ بهمن  سال ۹۴ با حضور شهردار واعضای محترم شورای شهر به بهره برداری خواهد رسید.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :