استاندار آذربایجان‌شرقی از افتتاح فاز اول پروژه قطار شهری تبریز همزمان با هفته دولت خبر داد و گفت: ان‌شاءالله با تلاش متخصصان و کارکنان مترو شاهد افتتاح بخش عمده‌ای از این پروژه تا پایان سال خواهیم بود.

به گزارش تبریزمن، اسماعیل جبارزاده اظهار داشت: همه شهرها و روستاهای استان شاهد فعالیت چشمگیر دستگاه‌های اجرایی هستند که نتیجه این تلاش‌ها در قالب افتتاح ۸۳۳ پروژه به ارزش ۱۶۰۰ میلیارد تومان در ایام هفته دولت تقدیم مردم بزرگوار استان خواهد شد.

وی از افتتاح فاز اول پروژه قطار شهری تبریز همزمان با هفته دولت خبر داد و گفت: ان‌شاءالله با تلاش متخصصان و کارکنان مترو شاهد افتتاح بخش عمده‌ای از این پروژه تا پایان سال خواهیم بود.

جبارزاده خاطرنشان کرد: با توجه به تخصیص اعتبارات ویژه از سوی دولت و فعال شدن بسیاری از طرح‌های استانی، قطعا در سال آینده تعداد بیشتری از پروژه‌های استان را به مرحله بهره‌برداری می‌رسانیم.

استاندار آذربایجان شرقی اظهار داشت: خوشحالیم که در محضر شهدای والامقام اعلام کنیم که با تمام توان در خدمت مردم هستیم و مطمئنا روح مطهر این شهیدان دعاگوی همه خدمت‌گزاران مردم و نظام خواهد بود.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب به ویژه شهدای دولت و شهیدان رجایی و باهنر، خاطرنشان کرد: استان آذربایجان شرقی ۹۸۷۰ شهید تقدیم راه انقلاب اسلامی کرده است و جا دارد که در چنین ایامی مسئولان دولت در کنار مزار شهدا حضور یافته و با آرمان‌های آنها تجدید عهد کنند.

جبارزاده افزود: همه خدمت‌گزاران مردم در استان در طول یک سال گذشته به صورت شبانه‌روزی تلاش کرده‌اند که اولین دستاورد این تلاش، امنیت کامل در استان است.

وی با قدردانی از تلاشگران عرصه امنیت استان، گفت: علی‌رغم وجود مشکلات و ناامنی‌ها در منطقه و کشورهای همجوار، هیچ گونه ناامنی به داخل مرزهای کشور نفوذ نکرده و نخواهد کرد و امروز شاهد امنیت کامل در همه نقاط استان هستیم.

به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان‌شرقی، شایان ذکر است در نخستین روز از هفته دولت، مسئولان دستگاه‌های اجرایی، سازمان‌ها و نهادهای دولتی و فرماندهان نظامی و انتظامی استان با حضور در گلزار شهدای وادی رحمت تبریز با آرمان‌های انقلاب اسلامی و شهدای گلگون‌کفن هشت سال دفاع مقدس تجدید میثاق کردند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :