۸۰ طرح رفاهی، خدماتی و اجتماعی حوزه بهزیستی آذربایجان شرقی در آخرین روز از هفته دولت با حضور وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی و استاندار آذربایجان شرقی در تبریز به بهره برداری رسید.

به گزارش تبریزمن،  استاندار آذربایجان شرقی در آیین افتتاح این طرح ها گفت: خیران این استان در بخش های مختلف یار و مددکار دولت هستند.

اسماعیل جبارزاده با بیان اینکه بخش عمده ای از خدمات در این استان توسط خیران انجام می شود، افزود: خیران آذربایجان شرقی علامه بر مدرسه سازی در سایر فعالیت ها نیز حضوری چشمگیر و فعال دارند.

وی ادامه داد: خیران این استان بیش از ۵۰۰ میلیارد ریال برای ساختن مدرسه در سال گذشته مساعدت کرده اند.

جبارزاده با تاکید بر اینکه در هر بخش که احساس نیاز کرده ایم خیران در کنار مسئولان دولتی قرار گرفته اند، اظهار کرد: از جمله حمایت های خیران استان می توان به ساخت بیمارستان ۵۵۵ تختخوابی کودکان در شرق تبریز و کمک برای اداره مرکز ماده ۱۶ تبریز اشاره کرد.

مدیرکل بهزیستی اذربایجان شرقی نیز در این مراسم گفت: بیش از ۸۰ درصد اعتبارات و منابع مالی پروژه های این اداره کل توسط خیران و سرمایه گذاری های بخش خصوصی انجام شده است.

محسن ارشدزاده با اشاره به تاکیدات مدیریت ارشد استان مبنی بر مدیریت بدون اعتبارات دولتی افزود: این اداره کل نیز از ظرفیت های خیران به خوبی استفاده کرده است.

وی ادامه داد: در هفته بهزیستی نیز ۲۰۰ پروژه به ارزش ۱۵۰ میلیارد ریال در استان به بهره برداری رسید.

وی با اشاره به افتتاح مجتمع آبدرمانی، آموزشی و ورزشی مرحوم محمد صادقی اسفهلانی در تبریز گفت: این مجتمع توسط فرزند آن مرحوم حبیب صادقی با هزینه ۴۵ میلیارد ریالی در تبریز ساخته شده است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :