شهردار تبریز، با صدور پیامی، افتخارآفرینی پرویز هادی، کارمند شهرداری تبریز و عضو تیم ملی کشتی آزاد کشورمان را در رقابت های جام جهانی آمریکا تبریک گفت.

به گزارش تبریزمن، در پیام دکتر صادق نجفی آمده است: باردیگر فرزندی از خطه دلاور خیز آذربایجان، حماسه ای از قدرت و استقامت را رقم زد و ملت عزیز ایران اسلامی را غرق در غرور و شعف ساخت.

 دکتر نجفی در ادامه این پیام، قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد کشورمان را در حضور رقبای نامی کشتی با درخشش پرویز هادی، تجلی حماسه ای دیگر خوانده و  آمده است: فرزندان این مرز و بوم، در هرکجا که حاضر شوند، عرصه های قدرت، شجاعت و موفقیت را به نام نامی ایران، تسخیر می کنند؛ همچنان که پرویز هادی، کارمند غیور شهرداری تبریز، توانست با برتری مقابل حریف قدر خود، مسیر پیروزی تیم ملی کشتی کشورمان را هموار سازد.

شهردار تبریز، ضمن تبریک به این کشتی گیر توانمند کشورمان، اظهار امیدواری کرد تبریز و ایران، همواره از داشتن چنین فرزندانی، سربلند و سرفراز در همیشه دوران باشد.

گفتنی است پرویز هادی، کشتی گیر ملی پوش کشوروکارمند شهرداری تبریز، دیشب در رقابتی نفس گیر، موفق شد در مقابل حریفی از امریکا به پیروزی برسد و بدین ترتیب، زمینه را برای راهیابی تیم ملی کشتی کشورمان به مرحله فینال رقابت ها را مهیا سازد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :