فرمانده انتظامی استان آذربایجان‌شرقی بر افزایش تعامل بین دستگاه‌ها در برخورد با پدیده شوم قاچاق کالا تاکید کرد گفت: مبارزه با قاچاق، همکاری و تعامل تمام دستگاه‌ها و مردم را می‌طلبد.

به گزارش تبریزمن، به نقل از خبرنگار پایگاه خبری پلیس، محسن حسن‌خانی در جلسه کارگروه مبارزه با قاچاق کالا و ارز، مبارزه با پدیده قاچاق را یک وظیفه ملی و تکلیف شرعی دانست و اظهار داشت: مبارزه با این پدیده شوم که تهدیدی جدی برای سلامتی تولید و اقتصاد کشور است، یک عزم ملی را می‌طلبد.

وی، ترویج فرهنگ استفاده از کالای داخلی را در زمینه مبارزه با قاچاق مهم دانست و خاطرنشان کرد: فرهنگ‌سازی در زمینه مبارزه با قاچاق کالا و ارز پیش زمینه پویایی اقتصاد و رشد تولیدات داخلی را فراهم می‌کند.

سردار حسن‌خانی با اشاره به آثار سوء‌قاچاق بر اقتصاد کشور، تصریح کرد: باید با برنامه‌ریزی بر پایه اطلاعات صحیح، عرصه را بر عوامل قاچاق کالا تنگ کرد تا زمینه فعالیت‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری فراهم شود.

وی با تاکید بر افزایش تعامل بین دستگاه‌ها در برخورد با پدیده شوم قاچاق کالا، اظهار داشت: با همکاری و تعامل مثبت میان دستگاه‌های متولی، می‌توان شاهد اقدامات موثر و نتایج قابل توجهی در این زمینه بود.

فرمانده انتظامی آذربایجان‌شرقی با اشاره به خدمات نیروی انتظامی در امر مبارزه با قاچاق کالا و افزایش کشفیات در سال‌جاری، تاکید کرد: باید قرارگاه عملیاتی مبارزه با قاچاق کالا، همانند گذشته و با تمام توان به مقابله با قاچاقچیان پرداخته و راه‌های ورود کالای قاچاق به استان را مسدود کند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :