مهندس فیروزیان  مدیر عامل این شرکت  از افزایش خطوط شبانه  ناوگان اتوبوسرانی در کلانشهر تبریز برای بهره مندی شهروندان  از خدمات ناوگان اتوبوسرانی خبر دا د.
وی افزود امروزه حمل ونقل عمومی در کلانشهر ها به یکی از نیازهای  ضروری و اصلی  شهروندان  تبدیل شده که به این جهت طراحی ، سازماندهی و ارائه خدمات در حوزه اجتماعی  تحت عنوان حمل ونقل عمومی اجتناب ناپذیر گردیده است. که به این منظور با تلاشهای مسئولین این شرکت  برای ارائه خدمات مطلوبتر به همشهریان عزیز، خطوط شبانه ناوگان اتوبوسرانی در حال توسعه میباشد و از جمله اقدامات دیگریست  که شرکت واحد در راستای خدمات رسانی هر چه بیشتر به شهروندان در حوزه حمل و نقل، در حال انجام میباشد.
فیروزیان تصریح کرد در صورت خروجی مثبت مطالعات میدانی و پتانسیل بالای سفر  و توجیه  اقتصادی برای بخش خصوصی با سازماندهی  مجدد و با بهره گیری از توان شرکتهای  حمل ونقل  فعال در شبکه  اتوبوسرانی  خدمات رسانی  تحت عنوان  خطوط شبانه ناوگان اتوبوسرانی  در کلانشهر تبریز بصورت محسوس افزایش  خواهد یافت . و در صورت تحقق این امر ، شهروندان از خدمات حمل ونقل عمومی ارزان قیمت ، ایمن و مستمر بهره مند خواهند شد.
مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی کلانشهر تبریز افزود  هم اکنون خطوط  شبانه از مبداء آبرسان تا راه آهن  وبالعکس آبرسان –میدان بسیج ، بعد از اتمام  شیفت کاری ناوگان ، از ساعت ۲۱:۰۰ با ۵ دستگاه اتوبوس خدمات رسانی خود را درقالب خط شبانه ارائه مینماید
گفتنی است با فرارسیدن فصل گردشگری از فروردین تا آبان ماه همه ساله تعداد خطوط شبانه به سه  خط از میدان راه آهن تا ائل گولی وبالعکس افزایش می یابد که با  راه اندازی طرح مذکور( خطوط شبانه )در کلانشهر تبریز در مسیرهای پر تردد شاهد ارائه خدمات بهتر به شهروندان عزیز در حوزه حمل ونقل باشیم

ن

Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :