به گزارش تبریزمن، مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تبریز از افزایش ساعات فعالیت، تعداد گشت های خودرویی و بازرسان سازمان تاکسیرانی تبریز خبر داد.

پرویز عباس نژاد با اعلام این خبر افزود: همزمان با شروع شهریورماه و محتمل بودن افزایش سفرهای درون شهری به علت  نزدیکی به زمان بازگشایی مدارس و خرید های شهروندان در این خصوص ، تعدادو ساعات  فعالیت گشتهای خودرویی و بازرسان محسوس و نامحسوس سازمان افزایش یافته است.

عباس نژاد افزود: در راستای اجرای هر چه بهتر این طرح و نظارت بر فعالیت تاکسیرانان حتی از تمامی پرسنل ستادی سازمان نیز بهره گیری میشود .

وی ادامه داد: در همین راستا تعدادی تاکسی ون نیز جهت فعالیت از مبدا بازار و میدان ساعت و بانگ ملی به مقصد مناطق مختلف شهر ساماندهی گردیده اند  که در صورت لزوم برتعداد این تاکسیها افزوده خواهد شد.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی با بیان اینکه سازمان با رانندگانی که از کرایه های مصوب عدول نموده و یا با وجود ازدیاد مسافر به دنبال مسافرگیری دربستی باشند قاطعانه برخورد خواهد کرد از عموم شهروندان درخواست کرد در صورت مشاهده هرگونه تخلف موارد را از طریق شماره تلفن ۲۴ساعته سازمان ۳۴۷۷۶۶۳۶ اطلاع رسانی نمایند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :