شهردار تبریز در دیدار با مدیرکل صدا و سیمای آذربایجان‌شرقی گفت: ظرفیت‌ها و قابلیت‌های خاص دو مجموعه شهرداری و صدا و سیما، می‌تواند نقطه مهمی در اعتلای فرهنگ شهروندی باشد.

به گزارش تبریزمن، دکتر صادق نجفی با بیان این مطلب اظهار داشت: در دو سال گذشته عمده همت شهرداری تبریز، با هدف تحول در سیمای ساختاری و جهت‌گیری فرهنگی و تمدنی شهر در پیش گرفته شده است.

وی به نقش ارزنده صدا و سیمای مرکز آذربایجان‌شرقی در این روند اشاره و خاطرنشان کرد: قابلیت‌های هنری و رسانه‌ای این مرکز، ترکیب موثر و کارسازی با رویکردهای فرهنگی و آموزشی شهرداری دارد، ولی با این حال، تا رسیدن به نقطه مطلوب، فاصله چشمگیری احساس می‌شود.

دکتر نجفی برنامه‌ رادیویی «استودیو شهر» و برنامه تلویزیونی «شهریمیز» را از حیث تاثیرگذاری، موفق خواند و گفت: معتقدم محوریت‌ برنامه‌های شهروندی باید سمت‌و‌سوی محتوایی و آموزشی داشته‌باشد، چرا که پیگیری اهداف توسعه‌محور بدون تاثیرگذاری شهروندان، نتیجه‌ای ایده‌آلی نخواهد داشت.
شهردار تبریز با اشاره به انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری اسلامی در سال ۲۰۱۸ اظهار داشت: صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی با توجه به قابلیت های ملی و برون مرزی خود، قطعا در این راه نقش موثر و تعیین کننده خواهد داشت.

وی متذکر شد: در ماه‌های اخیر، در کنار افزایش مشارکت‌های شهروندی، حجم شکایات از شهرداری نیز کاسته شده که این امر دستاورد مهم، همکار شهرداری و رسانه‌های مختلف مکتوب، مجازی و به خصوص فعالان رسانه‌ای است.

گفتنی است در پایان این دیدار، مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی، با اهدای لوحی، از اهتمام فرهنگی و رسانه ای دکتر نجفی شهردار تبریز قدردانی کرد.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :