پس از برگزاری دیدار های هفته هفدهم لیگ برتر، این رقابت ها تا ۸ بهمن تعطیل شد تا تیم ها پس از استراحت و تقویت نقاط ضعف خود برای برگزاری دیدار های نیم فصل دوم آماده شوند.

به گزارش تبریزمن، در این بین گسترش فولاد تبریز که در فصل پانزدهم حضور متفاوتی نسبت به سال های گذشته داشته است با برگزاری اردوی آماده سازی در ترکیه و جذب نفرات مورد نیاز کادر فنی برای حضور پر قدرت تر در ادامه مسابقات آماده خواهد شد.

تیم فوتبال گسترش فولاد در این فصل توانست با ۵ برد و ۷ تساوی در رده دهم جدول رده بندی این رقابت ها قرار بگیرد ، گسترش فولاد در طی ۱۷ هفته گذشته و پس از سه هفته ابتدایی این مسابقات در رده های پنجم تا دهم حضور داشته و پائین تر از این جایگاه قرار نگرفته است ؛ این تیم در مدت مشابه در لیگ سیزدهم بین رده های هفتم و یازدهم قرار گرفته بود اما در لیگ چهاردهم بهترین رده گسترش فولاد تا هفته هفدهم این رقابت ها رده نهم بوده است.

gft hafte 17
همانطور که از جدول فوق بر می آید، گسترش فولاد بدر فصل جاری هترین عملکرد آماری خود را در لیگ برتر ثبت کرده است ، این تیم علاوه بر آمار بهتر نسبت به دو فصل گذشته بازی های به مراتب بهتری هم ارائه کرده.، بیش از ۴۰۰ پاس صحیح و موقعیت های مختلف ایجاد شده بر روی دروازه حریفان گویای کیفیت بالای بازی شاگردان فراز کمالوند در فصل پانزدهم لیگ برتر است.

nomudar
علی رغم عملکرد بهتر خط دفاعی گسترش فولاد در لیگ پانزدهم ، خط هجومی این تیم کمترین گل زده تا هفته ۱۷ مسابقات در سه سال اخیر را ثبت کرده است با این حال کادر فنی گسترش فولاد با جذب بازیکنان مورد نیاز خود برای رفع این مشکل برنامه ریزی لازم را تدارک دیده است.
حال باید دید گسترش فولاد با بازی های خوب و تماشاگر پسند خود چه نتیجه ای در رقابت های لیگ پانزدهم کسب خواهد کرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :