رئیس دانشگاه تبریز گفت: افزایش کیفی آموزش مقطع کارشناسی در اولویت برنامه ریزی دانشگاه تبریز است.

به گزارش تبریزمن، محمدرضا پورمحمدی در حاشیه آیین استقبال از دانشجویان اظهار کرد: امروز کشور و به تبع آن دانشگاه‌ها در مسیر جهش و ایفای نقشی جدید قرار دارند؛ چرا که اقتصاد دانایی محور، و شیران صنعت خدمات و فرهنگ از مسیر مراکز علمی و تحقیقاتی می‌گذرد.

وی خاطرنشان کرد: دانشگاه تبریز نیز با تکیه بر توانمندی‌های فکری اساتید و دانشمندان مجرب، دانشجویان ساعی، فارغ التحصیلان فرهیخته که سفیر این دانشگاه هستند ظریفیت‌ها خود را به عرصه های علمی  پژوهشی را در اختیار جامعه و کشور قرار داده و عملکری قابل فخر دارد.

وی گفت: امیدوارم سال تحصیلی جدید برای همه دانشجویان و دانش‌پژوهان سالی پر بار باشد. با تدبیر، تخصص و مهارت به تحصیل و کار بپردازند.

پورمحمدی با اشاره به امکانات  دانشگاه تبریز از قبیل امکانات فرهنگی، علمی و تفریحی تاکید کرد: وجود اساتید شناخته شده ملی و بین المللی در دانشگاه و تحصیل در دانشگاه فرصت مغتنمی برای شکوفایی استعداد‌های جوانان است.

وی با بیان از تحصیل ۲۱ هزار دانشجو در این دانشگاه خبر داد و گفت: آمار دانشجویان ورودی این دانشگاه هرساله بین چهار الی پنج هزار است.

پورمحمدی یادآور شد: در مقطع کارشناسی رشته جدیدی ایجاد نمی‌کنیم و به بهبود کیفیت بیشتر اهمیت می‌دهیم، ولی در مقاطع تحصیلات تکمیلی رشته‌های جدید ایجاد شده‌‌اند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :