رئیس حوزه هنری آذربایجان شرقی گفت: میزان فروش سینماهای حوزه هنری استان، در نوروز ۹۵ نسبت به مدت مشابه آن در سال ۹۴رشد هشت برابری داشته است.

به گزارش تبریزمن، به نقل از روابط عمومی حوزه هنری استان آذربایجان شرقی، حسن میلانی ادامه داد: این امر حکایت از اسقبال خوب مخاطبان از فیلهای نوروزی سینماها دارد.

وی تنوع و کیفیت فیلمهای در حال اکران و استفاده از ابزارهای متنوع در تبلیغات فیلمها را از جمله دلایل اسقبال بیش از ۱۰ هزار نفری فیلم دوستان از سینماهای استان عنوان کرد.

میلانی با بیان اینکه طبق آمار ارایه شده رشد استقبال مخاطبان از سینماهای حوزه هنری کشور ۴ برابر اعلام شده، افزود: این در حالی است که استقبال مخاطبان از سینماهای آذربایجان شرقی بیش از دو برابر متوسط کشوری بوده است.

رئیس حوزه هنری آذربایجان شرقی خاطر نشان کرد: این امر نشانگر آشتی مخاطبان با سینماهای استان بوده و لزوم حمایت و عنایت بیش از پیش مسولین استانی در راستای بهبود وضعیت فیزیکی سینماها را می طلبد.

میلانی اضافه کرد: در حال حاضر اکران فیلمهای “من سالوادور نیستم” و “بادیگارد” در سینما ۲۹ بهمن تبریز همچنان با استقبال خوب تماشاگران همراه است

وی تصریح کرد: سینما انقلاب تبریز نیز  از رشد چشمگیری در اکران نورزی فیلم ” ۵۰ کیلو آلبالو”  داشته است و این فیلم در حال حاضر نیز فروش قابل توجهی را در سال جدید تجربه می کند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :