اعضای شورای شهر تبریز در جلسه ظهر امروز به افزایش ۱۵ درصدی بهای خدمات در سازمان آرامستان‌های شهرداری تبریز رای مثبت دادند.

به گزارش تبریزمن، این مسئله در حالی بود که بعضی اعضا نسبت به عدم مطرح شدن این لایحه در زمان لایحه تعرفه عوارض محلی سال ۹۴ انتقاد داشتند.

خبرگزاری فارس: افزایش 15 درصدی بهای خدمات در سازمان آرامستان‌های شهرداری تبریز/ دفن روزانه به طور میانگین 23 نفر

همچنین در این جلسه ایرج شهین‌باهر رئیس کمیسیون عمران شورای شهر ضمن تاکید بر اینکه بحث گسترش «وادی رحمت» منطقی نیست چرا که توسعه تبریز در طرح جامع به سمت جنوب است، گفت: پیشنهاد من این است که به جای گسترش «وادی رحمت» به سرعت به مکان‌یابی محل جدید آرامستان‌های شهر بپردازند.

فرخ جلالی رئیس سازمان آرامستان‌های شهرداری با اشاره به اینکه این لایحه در زمان تعرفه عوارض هم به شورا فرستاده شده بود، گفت: آن زمان گفتند که این افزایش قیمت بهای خدمات است و نباید در تعرفه بررسی شود.

وی در ارتباط با لزوم گسترش «وادی رحمت» تاکید کرد: تا زمانی که مکان‌یابی جدید انجام شود باید برای دفن افراد فوت شده فکری کرد چرا که احترام مرده واجب است.

به نقل از خبرگزاری فارس، جلالی با اشاره به میانگین دفن ۲۳ نفر در این آرامستان به طور روزانه گفت: بالاترین آمار دفن ما در سال‌های اخیر ۴۳ نفر در یک روز بوده است و ما باید برای دفن این تعداد افراد فکر کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :