سرمربی تیم فوتسال مس سونگون می‌گوید بعد از بازی با گیتی‌پسند حرکت تحریک آمیز انجام نداده و به محرومیتش از سوی کمیته انضباطی اعتراض دارد.

به گزارش تبریزمن، علی افضل درباره محرومیتش از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به خاطر اتفاقات بعد از بازی با گیتی‌پسند اصفهان در لیگ‌برتر فوتسال، با بیان مطلب فوق اظهار کرد: من بعد از این بازی کاری نکردم و نمی‌دانم چرا مرا محروم کرده‌اند. در پایان مسابقه با گیتی‌پسند فقط خوشحالی کردیم. آیا این خوشحالی باعث تحریک بازیکنان و یا مسئولان گیتی‌پسند شده بود؟

وی افزود: ما کاری به تیم مقابل نداشتیم و فقط خوشحال بودیم. حتی یکی از بازیکنان گیتی‌پسند قصد داشت سمت داور برود و اعتراض کند که مانع درگیری شدم. نمی‌دانم چرا این حکم را صادر کرده‌اند. در بازی با تاسیسات دریایی هم دو جلسه مرا محروم کردند که چیزی نگفتم ولی الان به این حکم اعتراض دارم و از باشگاه می‌خواهم آنرا پیگیری کند.

به نقل از مهر، سرمربی تیم فوتسال مس سونگون در پایان درباره شرایط تیمش هم گفت: ما این هفته استراحت داریم ولی هفته آینده باید به مصاف تیم منصوری برویم. بازی‌های باقیمانده در لیگ برای ما دشوار است و باید با حداکثر امتیاز از زمین خارج شویم.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها : ,

این خبر را به اشتراک بگذارید :