رییس شورای تبلیغات اسلامی استان و رییس ستاد دهه فجرانقلاب اسلامی استان، اقدامات شهرداری در زمینه اجرای ویژه برنامه های دهه فجر را قابل تقدیر توصیف کرد.

به گزارش تبریزمن، حجت الاسلام تقی زاده، با تاکید بر لزوم نقش آفرینی نهادها و ادارات مختلف استان، در بزرگداشت ایام الله دهه فجر، گفت: ویژه برنامه های ایام الله پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی که شهرداری تبریز تدوین و اجرا می کند، نشانگر دقت و توجه کمیته سیاست گذاری شهرداری به نیازهای فرهنگی و انقلابی شهروندان است.

رییس ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان، افزود: در عین حال، شهرداری در برنامه های خود، تبیین آرمان ها و ارزش های انقلاب و منویات مقام معظم رهبری در این حوزه را نیز، مد نظر داشته است و بر این اساس، جا دارد که از برنامه ریزان و مجریان آن، تقدیر به عمل آید.

وی در بخش دیگری از سخنان خود، تصریح کرد: امیدواریم که تمامی ادارات و نهاد های استان، برای شرکت هرچه باشکوه در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، همت به خرج دهند.

حجت الاسلام تقی زاده، با تشریح تاثیر این راهپیمایی در ابعاد داخلی و خارجی، اظهار داشت: اکنون دنیا، نظاره‌گر تحرک، پویایی و مقاومت ملت‌ایران است و ما باید با شرکت درراهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، به همه جهان نشان دهیم که با همان شوق و شور انقلابی، پشت سر رهبر معظم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایستاده ایم و هیچگاه از آرمان های امام راحل(ره) و شهدای گرانقدر انقلاب، عدول نخواهیم کرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :