به گزارش تبریزمن، با حضور سعید عباسی بر صندلی مدیریت باشگاه، برادر وی که تجربه خوبی در فوتبال دارد، بیشتر کار های باشگاه را بر عهده گرفت. وی توانست وبسایت رسمی باشگاه را پس از چند سال به قالبی جدید و اروپایی تغییر داده و از این نظر شمایل خاصی به باشگاه تراکتورسازی در بین وب سایت های دیگر تیم های لیگ برتری بدهد.

امروز وب سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی، با انتشار خبری، با عنوان ” بررسی جامع مهاجم جدید تیم تراکتورسازی تبریز ” اصول حرفه ای رسانه را زیر پا گذاشت. تحریریه پایگاه خبری تبریزمن، بعد از حضور حمزه یونس در تبریز، ساعت ها برای جمع بندی و ارائه گزارشی کامل تلاش کرد و این گزارش در تاریخ و ساعت ۱۳۹۴/۰۴/۲۴ – ۱۴:۰۸ بر روی خروجی سایت با عنوان ” از بازی مقابل رئال مادرید و لیورپول تا افتخارات ده گانه + تصاویر/ همه چیز درباره مهاجم ۲ میلیون یورویی تراکتور + فیلم ” قرار داده شد.

با این وجود نگارنده مطلب ” بررسی جامع مهاجم جدید تیم تراکتورسازی تبریز ” مطلب اختصاصی این پایگاه خبری را با نام خود در خروجی سایت قرار داده و بدون توجه به منبع خبر، زحمات نویسنده واقعی را به باد سپرده است.

می توان گفت وبسایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتورسازی که در روز های اخیر فقط به یک گالری تصاویر تبدیل شده و عکس ها و تصاویر تمرینات در آن قرار داده می شد، در حال حاضر با راه اندازی بخش های متنوعی چون رادیو تراکتور، توانسته کمی محتوای خود را پربار تر کند اما اینکه سایت رسمی باشگاه که منبع و مبدا تولیدات خبری یک تیم می باشد، بدون ذکر منبع فقط اقدام به کپی تلاش مجموعه های خارج از باشگاه نمایند، جای بسی تعجب دارد.

website


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :