به گزارش تبریزمن، سعید عباسی مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی روز گذشته، در گفتگویی با خبرنگار تبریزمن، در خصوص لباس های این فصل تراکتورسازان بیان کرده بود که لباس هایی که از طرف شرکت طرف قرارداد به ما داده شده و با تعداد زیادی نیز در انبار باشگاه موجود است، از نظر کیفیت در سطح خوبی قرار نداشته و نتوانسته رضایت بازیکنان و ما را جلب کند.

یکی از مسئولین نمایندگی شرکت اسپانیایی کلمه ایران که در شهر تبریز ساکن است، تماسی که با پایگاه خبری تبریزمن داشت در واکنش به صحبت های سعید عباسی گفت: متأسفانه تا امروز منتظر تماس مسئولان تراکتورسازی بودیم تا در صورت نیاز البسه مورد نیازشان را فراهم کنیم ولی هنوز هیچ تماسی از سوی باشگاه گرفته نشده است.

وی در پاسخ به صحبت های مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی مبنی بر کیفیت پایین البسه کلمه ادامه داد: زمان عقد قرارداد، نمونه هایی از لباس های این شرکت را به مدیران باشگاه تراکتورسازی نشان دادیم و آنها نیز کیفیت و جنس آن را تأیید کردند. در این مدت بدون استثناء تمامی جنس هایی که به باشگاه تحویل داده شده با کیفیت بالا بودند.

مسئول این شرکت افزود: کمتر باشگاهی در ایران پیدا می شود که لباس های تمرین، بازی و هتل بازیکنان و کادر فنی یک شکل و یکرنگ باشد. لباس های شرکت کلمه اسپانیا، با تکنولوژی نانو دوخته شده است و این موضوع در عمل تبخیر عرق بازیکنان در بازی ها تسریع می بخشد.

وی در خصوص تقلبی بودن جنس هایی که به باشگاه داده شده است اظهار داشت: باشگاه هنوز تسویه مالی نکرده است و به همین دلیل نیز موضوع کیفیت و تقلبی بودن جنس ها را پیش می کشد. اگر مشکل مالی نبود قطعا هیچ مشکلی هم در البسه کلمه نبود. لباس های این شرکت چاپ ژله ای می خورد و این چاپ فقط در شرکت تولید کننده و کشور های اروپایی وجود دارد.

نماینده شرکت کلمه در ایران که در شهر تبریز می باشد در خصوص لباس های بازی روز جمعه گفت: با توجه به اینکه باشگاه وقت را از دست داده است، ولی ما همچنان آماده ارائه خدمت به این تیم پر هوادار هستیم. برای بازی روز جمعه نیز با توجه به اینکه در انبار باشگاه لباس وجود دارد فکر کنم از آنها استفاده کنند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :