نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز با تاکید بر اینکه کشور را نباید فدای جناح بازی ها و سیاسی کاری ها کرد گفت: باید با استفاده از نیروهای انقلابی، متخصص و متعهد به فکر رفع مشکلات کشور در حوزه های اقتصادی، فرهنگی و معیشتی مردم بود.

به گزارش تبریزمن، به نقل از ایرنا، آیت الله محسن مجتهد شبستری  اظهار کرد: مشکلات کشور با آمریکا دوستی و غرب پرستی حل نمی شود، مشکلات و نگرانی ما به خاطر دوری از اسلام و فرامین آن است.

وی همچنین با اشاره به اهمیت انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی بر حضور گسترده مومنان و انقلابیون در انتخابات امسال تاکید کرد و افزود: نیروهای انقلابی با حضوری پرشور در انتخابات شرکت خواهند کرد تا مبادا زمینه برای فعالیت غرب گرایان و آمریکا دوستان باز شود.

عضو مجلس خبرگان رهبری، افزود: انتخاب افراد اصلح، مومن، ولایی، لایق، کاردان، درد شناس و کسانی که غرب زده نیستند باید مورد توجه ملت بزرگ ایران در انتخابات قرار گیرد.

آیت الله مجتهد شبستری، افزود: مشکلات فرهنگی از مهمترین دغدغه های مقام معظم رهبری است که باید مورد توجه بیشتر قرار گیرد و برای تحقق این هدف و مقابله با تهاجم فرهنگی غرب فعالیت های گسترده ای لازم است.

رئیس شورای عالی مجمع جهانی اهل بیت(ع)، همچنین بیان کرد: اسراف و در این میان استفاده بی مورد عموم از خوروهای شخصی و متعاقب آن مصرف انرژی و ایجاد آلودگی هوا یکی از مسائل مشکل آفرین در موضوع اقتصاد کشور است.

آیت الله شبستری افزود: بر این اساس باید وسائط نقلیه حمل و نقل عمومی گسترش یابد که در این راستا دولت باید تدابیر لازم را بیندیشد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :