هفتمین روز جشنواره موسیقی فجر با اجرای چند کنسرت در تالارهای رودکی، وحدت، نیاوران، میلاد و… برگزار می شود.

به گزارش تبریزمن، سیروان خسروی در بخش موسیقی پاپ جشنواره در دو سانس امشب در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی کنسرت خود را اجرا می کند.

ساعت ۱۸ در تالار وحدت، کوارتت زهی لایپزیک آلمان به عنوان یکی از سرشناس ترین کوارتت ها در عرصه های بین المللی موسیقی مجلسی اجرای آثار بزرگان موسیقی از جمله بتهون، موتزارت و موسیقیدانان معاصر روی صحنه می رود.

در ساعت ۲۱ در تالار وحدت نیز اردشیر کامکار و بهداد بابایی قطعاتی را در قالب بداهه نوازی در آواز بیات ترک برای مخاطبان اجرا می کنندو بعد از آن ششانگ سوبرامنیم از کشور هندوستان با گروهی متشکل از سازهای فلوت، سازهای کوبه ای و تنپورا کنسرتی روی صحنه می رود.

ساعت ۱۸:۱۵ در تالار رودکی، گروه موسیقی «بدخشان» از کشور تاجیکستان با هنرمندی شادی مباتکولف و حق نظر الواتف در قالب موسیقی عرفانی آثار شاعران بزرگی چون حافظ و مولانا را اجرا می کند.

در فرهنگسرای نیاوران هم گروه موسیقی «گیل و آمارد» به سرپرستی ناصر وحدتی ساعت ۱۹ موسیقی منطقه گیلان را برای مخاطبان اجرا می کند.

سی و یکمین جشنواره موسیقی فجر سی و یکمین جشنواره موسیقی فجر از چهارشنبه ۲۱ بهمن تا پایان روز جمعه ۳۰ بهمن ماه به مدیریت حمیدرضا نوربخش و دبیری حسن ریاحی در تالارهای وحدت، رودکی، برج میلاد، سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران، فرهنگسرای نیاوران، فرهنگسرای ارسباران در بخش های مختلف برگزار می شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :