وزیر کشور ضمن در خواست از ملت ایران برای حضور در پای صندوق در ساعات اول رای گیری، گفت: امروز باید همه دستگاه‌های نظارتی و اجرایی از حق‌الناس صیانت کنند.

به گزارش تبریزمن، رحمانی فضلی وزیر کشور با اعلام آغاز انتخابات خبرگان و مجلس شورای اسلامی، گفت: امروز به حول و قوه الهی انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی را آغاز می‌کنیم. امیدوارم خداوند توفیق دهد و انتخابات باشکوه، قانونی و سالم برگزار شود.

وی ادامه داد: امیدواریم انتخابات به گونه‌ای برگزار شود که موجب عظمت و اقتدار ایران اسلامی شود.

وزیر کشور از همه دستگاه‌های اجرایی و نظارتی تشکر کرد و گفت: امروز باید از حق‌الناس صیانت کنیم و آرامش و دقت، آرای ملت را اخذ و انتخابات حماسه‌ساز و باشکوهی را برگزار کنیم.

وی ابراز امیدواری کرد: ملت ایران با احساس مسئولیت از ساعات اولیه در انتخابات حضور یابند.

رحمانی‌فضلی اظهار داشت: به خاطر برگزاری انتخابات، امکان تراکم جمعیت وجود دارد که با حضور به موقع و مستمر مردم، شاهد تراکم کمتری خواهیم بود.

وزیر کشور ادامه داد: ۱۰ ساعت فرصت رأی‌گیری وجود دارد اما در هر حوزه‌ای که شاهد استقبال باشیم، انتخابات را استمرار می‌دهیم تا توفیق رای‌گیری حاصل شود.

وی در پایان از مقام معظم رهبری که با حمایت و هدایت‌هایشان، وزارت کشور را یاری کردند و از رئیس‌جمهور که همیشه مورد تشویق و حمایت ایشان بودند، تشکر کرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :