بعد از تعطیلات یک تراکتور متفاوت را شاهد خواهید بود

تبریزمن: بازیکن تراکتورسازی گفت:مطمئن باشید بعد از تعطیلات یک تراکتور متفاوت را شاهد خواهید بود و بازیکنان با انگیزه و توانی که دارند می توانند این نتایج را جبران کنند

به گزارش تبریزمن، محمد ایرانپوریان بازیکن تیم تراکتورسازی بعد از تساوی این تیم مقابل استقلال خوزستان در گفت و گو با تبریزمن اظهارداشت:بازی خوبی نبود و هیچ کدام از دو تیم نتوانستند بازی خوب و قابل قبولی را نمایش دهند ولی تیم ما در نیمه دوم بازی نسبتا خوبی را نمایش دادیم.

وی افزود: با تغییر سیستم و تغییراتی که تونی در نیمه دوم داشت یک مقدار شرایط برای تیم ما بهتر شد و بازی خوبی را شاهد بودیم ولی تیم ما اصلا در حد و اندازه خود نبود.

بازیکن تراکتورسازی گفت: وضعیت تیم ما به گونه ای است که به سه امتیاز بازی نیاز زیادی داشتیم و اگر از موقعیت های که داشتیم به خوبی استفاده می کردیم می توانستیم برنده بازی باشیم که چنین نشد.

poster_mohammad_iranporian_94_5_11

وی تصریح کرد: تیم ما دیر کامل شده است و به دلیل اینکه بازیکنان ما کم کم به تیم اضافه شده اند هنوز به هماهنگی لازم نرسیده ایم و تا به شرایط ایده آل برسیم زمان لازم خواهیم داشت.

ایرانپوریان گفت: یک هفته مانده بود به شروع لیگ هنوز تیم ما کامل نشده بود و این مسئله طبیعی است که تیم هنوز به هماهنگی نرسد چون بازیکنان کم در کنار هم تمرین کرده اند.

وی تاکید کرد: مطمئن باشید بعد از تعطیلات یک تراکتور متفاوت را شاهد خواهید بود و بازیکنان با انگیزه و توانی که دارند می توانند این نتایج را جبران کنند.

کاپیتان تراکتورسازی گفت: من در طول حضور چند ساله خود در تراکتورسازی امسال از لحاظ بدنسازی بهترین تمرین ها را داشتیم و حرف های که در مورد نبود مربی بدنساز مطرح می شود فقط برای ایجاد حاشیه برای تیم است و چنین چیز هایی درست نیست.

 

 


فروش اینترنتی بلیط برای روزهای ۱۵ و ۱۶ شهریور :

کنسرت موسیقی رضا صادقی در تبریز برگزار می شود

t546456456


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :