کمالوند درباره آخرین وضعیت تیم فوتبال گسترش فولاد گفت:بعد از کسب امتیاز از بازی های راه آهن و ذوب آهن و با برد خوبی که برابر پدیده داشتیم توانستیم وضعیت خودمان را در جدول بهبود بخشیم و سعی می کنیم در لیگ امسال به رتبه  تک رقمی برسیم.

به گزارش تبریزمن، سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد درباره وقفه به وجود آمده در مسابقات لیگ  نیز گفت:ما نامه کتبی به آقای تاج نوشتیم  و گفتیم که این وقفه ها برای تیم ها اصلا مناسب نیست امیدواریم این وقفه ای که بخاطر تیم ملی افتاده است دوباره گریبان تیم را نگیرد، هر وقت خواستیم آماده بشویم برای مسابقات وقفه ای افتاده است که امیدواریم این وقفه ها حداقل کمکی که به ما نمی کند لاقل برای تیم ملی مثمر ثمر باشد.

کمالوند

 کمالوند درباره جذب بازیکن جدید گفت:به احتمال زیاد در نیم فصل یک مهاجم جذب می کنیم مهاجمی که جذب خواهیم کرد خارجی نبوده و داخلی است.

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد درپاسخ به اینکه اگر سامان نریمان جهان به باشگاه گسترش فولاد برگردد شما علاقه ای به جذب این بازیکن دارید یاخیر گفت:سامان بخاطر سپری کردن خدمت سربازی به باشگاه تراکتورسازی رفته و نیم فصل خدمت سربازیش تمام می شود و به احتمال زیاد به گسترش برگرده و ما نیز به این بازیکن نیاز داریم.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :