به گزارش تبریزمن، مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی مس سونگون از تدارک این باشگاه برای بستن تیمی مقتدر و خوب برای تصاحب عنوان قهرمانی لیگ برتر امسال توسط این باشگاه خبر داد.

مهندس نجفی با اعلام این مطلب افزود: فصل گذشته تیم ما تا هفته های پایانی یکی از مدعیان قهرمانی لیگ بود ؛ با این حال برخی اتفاقات باعث دور شدن تیم از کسب این افتخار شد و ما برای جبران این موضوع عزم خود را برای قهرمانی در فصل جدید جزم خواهیم کرد.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی مس سونگون در ادامه خاطرنشان کرد: برای حضوری موفق و قاطعانه در لیگ برتر فصل جدید برنامه ریزی گسترده ای از سوی باشگاه انجام گرفته که در این میان جذب و استخدام یک سرمربی موفق و کارنامه دار و تقویت کادرفنی و در کنار آن جذب بازیکنان شاخص و سطح بالا از مهم ترین اهداف و برنامه های باشگاه خواهد بود.

مهندس نجفی در عین حال با اشاره به آغاز و انجام برخی مذاکرات مستقیم و غیر مستقیم با بازیکنان و مربیان مورد نظر از سوی این باشگاه تصریح کرد: مذاکرات و اقدامات لازم برای جذب مربیان و بازیکنان مورد نظر انجام گرفته و این مذاکرات در حال نهایی شدن است که طی روزهای آینده نسبت به اعلام رسمی بازیکنان و مربیان جذب شده اقدام خواهیم کرد.

وی در خاتمه با تأکید بر عزم جدی این باشگاه برای حضور موفق تر در لیگ برتر امسال افزود: مس سونگون را امسال برای کسب عنوان قهرمانی و سهمیه لیگ قهرمانان آسیا خواهیم بست.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :