کاپیتان تراکتورسازی گفت: امسال سال تراکتور است و می توانیم جام را به تبریز بیاوریم.

تبریزمن، سرویس ورزشی: مهدی کیانی، کاپیتان این فصل تراکتورسازی در گفتگو با خبرنگار تبریزمن، گفت : تمرینات پیش فصل تراکتورسازان در تهران و پس از آن در تبریز، به خوبی در حال پیگیری است و در نوبت ‌های مختلف به تمرینات خود ادامه میدهیم و با جذب بازیکنان جدید امیدواریم در این فصل جام قهرمانی را به تبریز بیاوریم.

مهدی کیانی

کیانی وضعیت خود را بسیار خوب ارزیابی کرد و گفت : اگر دو مصدوم دیگر ما ( سینا عشوری و مهدی شریفی ) به آمادگی برسند، با توان بیشتر در لیگ برتر بازی های خود را انجام خواهیم داد.

مهدی کیانی

کاپیتان تراکتورسازان در پاسخ به این سوال که وضعیت میزبانی تراکتور در ورزشگاهی نامعلوم در چهار هفته‌ی ابتدایی چقدر میتواند روی عملکرد تیم تاثیر داشته باشد به خبرنگار تبریزمن، گفت : مسئولین پیش از این باید فکری برای ورزشگاه می‌کردند، نه اینکه در آستانه‌ی شروع لیگ یادشان بیفتد.ما روی تک تک بازی‌های خود برنامه‌ی خاصی داشتیم و روی هواداران خود حساب ویژه‌ای باز کرده بودیم که با این شرایط، تیم لطمه‌ی شدیدی از این مشکل خواهد خورد.

کیانی رتبه  تراکتور در لیگ را حاصل تلاش بازیکنان و هواداران و کادر فنی دانست و گفت : با چنین کادر فنی با دانش و خریدهای با ارزش و نفرات واجد، امسال سال تراکتور است و با حمایت هواداران انشاالله این فصل، جام را در تبریز خواهیم دید.

کیانی در پاسخ به سوال آخر که ماشین سازان با خرید بازیکنان قدرتمند و سابق تراکتور، قصد رقابت با این تیم را دارد گفت : ما کاری به این‌ها نداریم. آنها دوستان ما هستند.ما تلاش خود را میکنیم و آنها هم کار خودشان را میکنند.ما برای تیم آقای خطیبی آرزوی موفقیت میکنیم ولی اولویت ما، تراکتور است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :