به گزارش تبریزمن، کریم باقری از پیشکسوتان و اسطوره های فوتبال کشور که به عنوان مشاور عالی باشگاه ماشین سازی تبریز هم انتخاب شده است، در خصوص دسته یکی شدن ماشین سازی گفت: به نظر من آن طور که از شرایط برمی آید، امسال سال شکوفایی ماشین سازی باشد. چرا که مدیریت و کادر فنی خوبی هم اکنون در این تیم مسئولیت ها را عهده دار شده اند. البته تنها حضور مربی خوب برای موفقیت تیم کافی نیست، بلکه، حمایت مسئولین و هواداران نیز بخشی از موفقیت تیم را تشکیل می دهد.

وی افزود: ماشین سازی نیازمند یک برنامه ریزی ۴ ساله می باشد تا بتواند زیرساخت ها و تیم های پایه خود را بازسازی کند. با توجه به اینکه ماشین یکی از تیم های ریشه دار فوتبال استان می باشد، وجود چنین زیرساخت ها و امکاناتی برای آن لازم می باشد.

  مشاور عالی باشگاه ماشین سازی در ادامه اظهار داشت: امیدوارم امکانات در حد تیم ماشین سازی فراهم شود. چرا که دسته یکی شدن این تیم بهترین تصمیم ممکن بود که از سوی شهردار و شورای کلانشهر تبریز گرفته شده و این موضوع می تواند شور و نشاط را در فوتبال تبریز بیشتر کرده و افزایش دهد.

 کریم باقری همچنین در خصوص انتخاب نادر دست نشان به عنوان سرمربی گفت: دست نشان کارنامه خوبی در اختیار داشته و یکی از مربیان خوب لیگ دسته یک و فوتبال کشور محسوب می شود که می تواند به لیگ برتری شدن ماشین سازی کمک کند. البته همانطور که قبلا گفتم، تنها سرمربی نمی تواند باعث صعود تیم به رده های بالاتر شود، بلکه هیأت مدیره و مدیریت باشگاه با حمایت های خود و برنامه ریزی هایی که خواهند کرد مکمل وی بوده و در نهایت باعث موفقیت و صعود باشگاه به لیگ برتر خواهند شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :