عضو شورای اسلامی شهر تبریز گفت: ثبات ایران علیرغم جنگ‌ها و درگیری‌های کشورهای همسایه مدیون رشادت‌ها و جانبازی رزمندگان اسلام و شهدای ٨ سال دفاع مقدس و مدافعان غیرتمند حرم است.

به گزارش تبریزمن، ایرج شهین‌باهر در مراسم پرده‌برداری از بزرگترین تابلوی موزائیک سنگی در خاورمیانه که مزین به تصاویر شهدای ٨ سال دفاع مقدس و مدافعان حرم و حضرت امام (ره) می‌باشد، گفت: اسطوره‌ها و قهرمانان یک ملت لایق ماندگاری هستند و این اثر هنری نفیس و بادوام تداعی جاودانگی و ارزشی این عزیزان است‌.

وی گفت: همان طوری که رهبر معظم انقلاب فرمودند زنده نگه داشتن یاد شهیدان کمتر از شهادت نیست، وظیفه تک‌تک مدیران انجام کارهایی این چنینی هست تا یاد و از جان‌گذشتگی‌ها و رشادت‌های آن بزرگواران را به نسل‌های جدید یادآوری نموده تا بدانند امنیت و آسایش و آرامش امروز ایران علیرغم جنگ‌ها و درگیری‌های کشورهای همسایه وجود دارد، مدیون رشادت‌ها وجانبازی این رزمندگان و شهدای ٨ سال دفاع مقدس و مدافعان غیرتمند حرم است.

عضو شورای اسلامی شهر تبریز ادامه دادند: متاسفانه علیرغم اینکه روح دفاع مقدس ضمن برخورداری از حس وطن‌پرستی، اساسا نشات از ایمان و اعتقاد اسلامی ما دارد، شاهد هستیم در کشورهای غربی موضوع یادآوری قهرمانی‌های سربازان دوره جنگ جهانی دوم را بعد از گذشت ده‌ها سال بسیار پررنگ‌تر و زیربنایی در دستور کار دارند و ‌تصاویر سربازان و صحنه‌های جبهه‌های جنگ رادر میادین و مترو و مکان‌های پرتردد به بهترین کیفیت در دید عموم قرار داده‌اند.

وی تصریح کرد: لذا به نظر می‌رسد دراین رابطه کم‌کاری داشته‌ایم و باید ضمن تلاش بیشتر برای تکمیل سریع موزه دفاع مقدس، برنامه‌های مدون جهت ارائه بهتر این موضوع داشته باشیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :