معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی مظهر امنیت داخلی کشور است، گفت: امنیت کنونی در بستری از تعامل و با همکاری دستگاه های ذیربط و مردم تحقق یافته است.

به گزارش تبریزمن، سرهنگ مجید ردکا روز یکشنبه در آئین تکریم و معارفه فرماندهی انتظامی مراغه در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان افزود: استفاده از ظرفیت های مردمی برای تامین امنیت از انتظارهای بر حق مقام معظم رهبری از نیروی انتظامی است.

وی با اشاره به ماموریت های پی درپی نیروی انتظامی گفت: ماموریت های نیروی انتظامی پایانی ندارد و پایان هر ماموریت نقطه شروع برای ماموریتی دیگر است.

وی به مدیریت کیفیت در نیروی انتظامی نیز اشاره کرد و افزود: نمونه بارز ارتقا کیفیت را در مراجعه به اماکن انتظامی می توان مشاهده کرد و در این راستا اماکن انتظامی در شان مردم و مراجعه کنندگان مهیا شده است.

وی گفت: آذربایجان شرقی در شاخص احساس امنیت جزو استان های اول و دوم کشور بوده و استاندار نیز در همین ارتباط مورد تقدیر قرار گرفته است.

وی افزود: نیروی انتظامی مراغه با توجه به جایگاه ویژه ای که پس از تبریز در این استان دارد، از حیث شاخص های پیشگری از جرایم و فعال بودن شورای ها، فعالیت های قابل تقدیری دارد.

امام جمعه مراغه نیز به سختی کار در نیروی انتظامی اشاره کرد و گفت: امنیت جمهوری اسلامی به بهای ایثار و از جان گذشتگی نیروهای نظامی و انتظامی محقق شده است.

آیت الله پورمحمدی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی در جای جای ایران اسلامی و در همه زمان ها حضور فعال دارد، افزود: کار در نیروی انتظامی در قید و بند زمان و مکان نیست و با فداکاری همراه است.

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: احساس مسئولیت نیروهای انتظامی برای ادای وظیفه قابل تقدیر است و خانواده های نیروی انتظامی در ثواب کار آنان شریک هستند.

فرماندار مراغه گفت: این شهرستان از لحاظ امنیت، همکاری و تعامل بین مردم و مسئولان رتبه نخست آذربایجان شرقی را داراست.

ظفر محمدی افزود: همه دستگاه های ذیربط در رابطه با مسایل امنیتی این شهرستان در تعامل کامل هستد و کارنامه قابل تقدیری دارند.

وی ضمن تقدیر از دستاوردهای نیروی انتظامی این شهرستان گفت: نبود معتاد متجاهر و متکدی در سطح شهرستان در سایه تلاش های انتظامی و تعامل مسئولان تحقق یافته است.

در این آئین از زحمت های سرهنگ سهراب رحیم زاده قدردانی و سرهنگ رضا اصلانی فر به عنوان فرمانده جدید انتظامی مراغه معرفی شد.

شهرستان ۲۵۰ هزار نفری مراغه در ۱۲۷ کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی قرار دارد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :