وزیر اطلاعات گفت: امنیت کشور نشانه همدلی و همکاری وزارت اطلاعات، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نیروی انتظامی، ارتش، دادگستری، وزارت کشور و همه تاثیرگذاران امر امنیت است.

به گزارش تبریزمن،  حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی روز یکشنبه در جمع مردم شهرستان کهگیلویه در گلزار شهدای شهر دهدشت، اظهار داشت: امروز ناامنی در دیگر کشورها زیاد شده است.

وی با اشاره به تلاش دشمنان برای ناامن کردن کشور گفت: اما به لطف الهی، امام زمان(عج)، رهبر معظم انقلاب و تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) همه دسیسه ها برای ناامنی کشور از سوی سربازان گمنام امام زمان (عج) کشف و خنثی می شود.

وی با تاکید براینکه جامعه ای که امنیت نداشته باشد اقتصاد آن نیز شکوفا نخواهد شد ،گفت: بر اساس حدیث نبوی خیر و برکت در یک سرزمین جز در پرتو امنیت و شادابی ممکن نخواهد شد.

وزیر اطلاعات ادامه داد: ۲ مقوله امنیت و برخورداری از اقتصاد شکوفا زمینه رشد فرهنگی جامعه و بندگی خداوند را بین مردم فراهم می کند.

وی گفت: با توجه به نامگذاری سالجاری از سوی رهبر معظم انقلاب با عنوان اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، باید همه مسئولان و مردم نسبت به اقتصاد مقاومتی اهتمام ویژه ای داشته باشند.

وی با اشاره به شرایط اقتصادی کشور و تحمیل تحریم های ظالمانه علیه مردم، گفت: دولت با تدبیر ویژه مشکلات کشور را تحت کنترل و بررسی می کند و در این سه سال نیز با برنامه ریزی لازم تورم کنترل شد.

حجت الاسلام علوی گفت: قیمت ها در دولت گذشته روز به روز در حال افزایش بود اما در دولت یازدهم قیمت ها ثبات یافت و تورم نیز کنترل شد.

وی به وضعیت اشتغال در شهرستان کهگیلویه و دیگر نقاط کشور اشاره کرد و گفت: اگر بخواهیم اشتغال ایجاد و اقتصاد مقاومتی را عملی کنیم باید با تامین زیرساخت ها زمینه سرمایه گذاری را فراهم کرد.

وزیر اطلاعات تاکید کرد: دولت یازدهم بدنبال تامین امنیت برای سرمایه گذاران است و همه باید زیر بیرق رهبری برای شکوفایی اقتصاد و ایجاد اشتغال حرکت کنیم.

حجت الاسلام علوی گفت: با کهگیلویه و رشادت مردم آن از گذشته آشنایی دارم و این شهرستان جایگاه مردمانی بزرگ بوده است و دارای جوانان پرشور و قهرمانان مطرحی است.

وی ادامه داد: سه طرح بزرگ شهرستان کهگیلویه شامل جاده پاتاوه به دهدشت با یک هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال، تامین آب شهرهای دهدشت، چرام، سوق و لنده از سد کوثر با ۶۰۰ میلیارد ریال و انتقال آب از رودخانه مارون به حومه غربی دهدشت با ۴۷۰ میلیارد ریال امروز تامین اعتبار شد.

وزیر اطلاعات گفت: بخش عمده ای از مشکلات شهرستان کهگیلویه با اجرای این سه طرح مهم حل می شود.

هفت نفر از مسئولان دولت تدبیر و امید در سفر رئیس جمهوری به کهگیلویه و بویراحمد عازم شهرستان های این استان شدند.

کاروان تدبیر و امید از ۲۴ دی سال ۹۲ تاکنون به استانهای خوزستان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، ایلام ، لرستان، چهارمحال و بختیاری، اردبیل، خراسان رضوی، زنجان، گلستان، خراسان جنوبی ، بوشهر، اصفهان، قم، گیلان ، فارس، آذربایجان شرقی، شهرستانهای استان تهران (شهریار ، ملارد و قدس ، اسلامشهر ، رباط کریم و بهارستان)، خراسان شمالی، کردستان، همدان، مازندران، شهرستان ری (جنوب تهران)، یزد، سمنان، کرمان، آذربایجان غربی و کرمانشاه سفر کرده است.

رئیس جمهوری و هیات دولت در سی امین سفر استانی صبح یکشنبه ۲۴مرداد ۹۵ وارد یاسوج مرکز کهگیلویه وبویراحمد شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :