به گزارش تبریزمن، آیان رمزی بازیکن تازه وارد تیم تراکتورسازی تبریز که این روز ها در تمرینات تیم عملکرد بسیار خوبی را از خود به نمایش گذاشته و در اولین بازی خود با پیراهن باشگاه در برابر گسترش فولاد نیز درخشش خیره کننده ای داشت، در گفتگو با تبریزمن در خصوص دیدار سوم تیم در برابر راه آهن و شرایط این بازی گفت: در هفته گذشته موفق شدیم تا اولین سه امتیاز را برای باشگاه به دست آوریم و این امر بسیار خوشحال و امیدوار کننده است.

وی ادامه داد: تیم در مسیر خوبی قدم بر می دارد و هر روز نسبت به روز قبل در تمرینات آماده تر ظاهر شده و روز های بهتری را سپری می کنیم. ادامه این روند می تواند در بازی های آینده و بازی روز جمعه در برابر راه آهن برای ما بسیار خوب بوده و باعث کسب امتیازات بیشتری شود.

IMG_9507

هافبک تیم تراکتورسازی افزود: دو بازی قبلی راه آهن از طرف کادرفنی آنالیز شده است و نکات لازم برای برتری در این مسابقه را به خوبی می دانیم. با توجه به شرایط میزبانی که ما داریم بسیار امیدوارم تا دومین سه امتیاز خود را مقابل این تیم به دست آورده و جایگاه خود را در جدول رده بندی بهتر کنیم.

رمزی در خاتمه گفت: این سومین بازی ما در تبریز خواهد بود و من امیدوارم در این دیدار استادیوم واقعی تبریز که درباره آن مطالب جالب و جذابی را شنیده و دیده ام را تماشا کنم. بازی در برابر هزاران هوادار بسیار هیجان انگیز خواهد بود و امیدوارم پس از گذشت دو بازی، هواداران بیشتری را در ورزشگاه ببینیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :