سوشا مکانی دروازبان تیم پرسپولیس در گفتگو با خبرنگار تبریزمن در خصوص دیدار تیمش مقابل گسترش فولاد گفت: تمام بازی های لیگ مهم است و همین بازی ها باعث شده تا ما اکنون در جدول رده بندی شرایطی که لیاقت آن را داریم، بدست نیاورده و از موقعیت خوبی برخوردار نیستیم، دیدار فردا نیز از این قاعده مستثنی نبوده و حساسیت های خاص خودش را دارد.

وی ادامه داد: گسترش فولاد تبریز نیز از دیدگاه من تیم فوق العاده منظم و با انگیزه ای بوده و از کادرفنی خوبی برخوردار است. فارغ از نتیجه بازی فردا، امیدوارم باعث سقوط گسترش به دسته یک نشویم، چون یکی از بهترین و با امکانات ترین تیم های لیگ برتر ما می باشد و مطمئنا خواهد توانست در آینده نه چندان دور حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد.

دروازه بان تیم پرسپولیس در خصوص شرایط تیمش بعد از حضور برانکو ایوانکوویچ در راس کادرفنی افزود: مطمئنا تغییرات و تاثیرات مثبتی پس از حضور وی در تیم ایجاد شده است. هم اکنون شرایط فنی و نظم و ترتیب بسیار خوبی در باشگاه حاکم است و بازیکنان تیم با آرامش به دنبال کسب پیروزی در بازی های پیش رو هستند. مطمئنا در فصل آینده و نیز رقابت های لیگ قهرمانان پیش رو، خواهیم توانست بهترین نتایج را کسب کرده و دل هواداران خود را شاد کنیم.

 

 اخبار مرتبط:

گزارش تصویری از ورود سرخپوشان پایتخت به تبریز

—————————————————

تصاویر نشست مطبوعاتی قبل از بازی گسترش فولاد و پرسپولیس


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :