بازیکن تیم گسترش فولاد تبریز گفت: با انگیزه بالایی در حال تمرین هستیم تا مقابل سایپا که اولین دیدار ما است از آمادگی بالایی برخوردار باشیم و بتوانیم یک نتیجه ایده آل در بازی اول لیگ را خوب شروع کنیم.

به گزارش تبریزمن، سید محسن حسینی بازیکن تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز در مورد اخرین وضعیت تیم اظهارداشت:وضعیت تیم بسیار خوب و عالی است و آماده شروع لیگ هستیم تا نتایج خوبی را کسب کنیم و نماینده شایسته ای برای فوتبال تبریز باشیم.

وی افزود: در حال تمرین منظم هستیم تا مقابل سایپا که اولین دیدار ما است از آمادگی بالایی برخوردار باشیم و بتوانیم با نمایش بازی خوب به همراه یک نتیجه ایده آل لیگ را خوب شروع کنیم.

بازیکن تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: همه تیم های لیگ در شرایط یکسانی هستنند و در مورد آینده تیم ها و عملکرد تیم ها هنوز نمی توان اظهار نظر کرد و تیم ما هم مثل دیگر تیم ها در حال تمرین است تا لیگ را خوب شروع کنیم و در بازی های بعدی هم نتایج خوبی را کسب کنیم.

حسینی در مورد بازی با سایپا گفت: تیم سایپا از تیم های خوب لیگ است همانطور که تیم ما هم از خوب های لیگ است و همیشه نشان داده ایم از تیم های خوب لیگ هستیم ولی ما تلاش خواهیم کرد مقابل سایپا نمایش خوبی را داشته باشیم و لیگ را با برد شروع کنیم.

وی افزود: همه تیم ها مدعی هستنند که برخی تیم ها در ادامه لیگ از بقیه عقب تر می مانند و از تیم های بالاتر جدا می شوند ولی هنوز تا لیگ شروع نشده در مورد این مسائل نمی توان حرفی زد .


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :