رستمی ها گفت: تیم ما با کسب این سه امتیاز به جایگاه خوبی در جدول رسید و با توجه به تساوی تیم تأسیسات این فرصت خوبی بود تا به بالای جدول برسیم که موفق شدیم با کسب این سه امتیاز جایگاه خود ا بهتر کنیم.

به گزارش تبریزمن، مسلم رستمی‌ها بازیکن تیم فوتسال مس سونگون بعد از شکست تیم شهروند ساری در گفت‌وگو با تبریزمن اظهار داشت:تیم ما برای کسب سه امتیاز به این بازی رفته بود که موفق هم شدیم با کسب یک نتیجه خوب تیم شهروند را شکست دهیم و سه امتیاز بازی را کسب کنیم.

وی افزود: تیم ما با کسب این سه امتیاز به جایگاه خوبی در جدول رسید و با توجه به‌تساوی تیم تأسیسات این فرصت خوبی بود تا به بالای جدول برسیم که موفق شدیم با کسب این سه امتیاز جایگاه خود ا بهتر کنیم.

بازیکن تیم فوتسال مس سونگون گفت: تیم ما مقابل شهروند نمایش خوبی داشت و با تلاش‌های که همه بازیکنان در این مسابقه کردند موفق شدند این برد را به دست آوریم.

وی تصریح کرد: تیم ا به این سه امتیاز نیاز اساسی داشت تا از جمع تیم های مدعی عقب نمانیم و موفق هم شدیم تا به این برد به بالای جدول برسیم و کار خود را در هفته‌های بعد باقدرت بالایی ادامه دهیم.

رستمی‌ها گفت: تیم شهروند هم با توجه به این‌که در خانه خود بازی می‌کرد شرایط خوبی داشت و از حمایت هواداران خود بهره‌مند بود  به تیم ما خیلی فشار می‌آورد ولی بازیکنان ما با توجه به هدفی که داشتند موفق شدند به برتری برسند.

وی تأکید کرد: امیدوارم این نتایج خوب در هفته‌های بعدی هم ادامه پیدا کند و درنهایت به هدفی که داریم برسیم و با قهرمانی در لیگ یک‌بار دیگر دل فوتسال دوستان تبریزی را شاد کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :