مهدی کریمیان این روزها تمرینات اختصاصی انجام می دهد تا آمادگی بدنی اش را حفظ کند. بازیکن سرباز استقلال امیدوار است تیمش در هشتادمین دربی پیروز میدان باشد.

به گزارش تبریزمن، مهدی کریمیان در خصوص شرایط خودش و قهرمانی احتمالی تراکتورسازی گفت و گویی انجام داد:

آمادگی بدنی ام را حفظ کردم

در چند ماه گذشته تمرینات را انجام دادم تا از شرایط خوب بدنی دور نشوم. هر روز با تیم فجرسپاسی تمرین می کردم و باید از کادر فنی این تیم آقای علی کلانتری و محمد عباسی تشکر کنم. بعد از اینکه تمرینات فجر به پایان رسید اختصاصی کار کردم تا خودم را در شرایط خوبی نگه دارم. اگر مشکلم حل شد و خواستم برگردم می خواهم آمادگی بالایی داشته باشم.

تونی جز لاینفک موفقیت های تراکتور است

فکر می کنم تراکتورسازی با توجه به نتایج خوبی که در چند هفته گذشته گرفته می توانم در بازی آخر هم پیروز شود. تونی اولیویرا سرمربی تراکتور جز لاینفک موفقیت های تراکتور بوده و در چند سال اخیر با این تیم خوب کار کرده و نتایجی که گرفته گویای همه چیز است. امیدوارم تراکتورسازی بتواند قهرمان شود و پیش بینی می کنم روز جمعه ۱۰۰ هزار نفر به استادیوم بروند و حتی اطراف ورزشگاه هم برای بازی پر شود. تراکتور پارسال جام حذفی را گرفت و دوست دارم امسال بتواند با قهرمانی لیگ برتر هواداران را خوشحال کنند. من از این تیم رفتم اما اما تراکتور را دوست دارم و هواداران واقعی تراکتور می دانند چه اتفاقی افتاد که از این تیم رفتم.

تیم های ایرانی در آسیا نتیجه نمی گیرند

من ۸ سال در آسیا بازی کردم و به نظر من هیچ تیمی در ایران نمی تواند در آسیا قهرمان شود. پارسال هم این حرف را زدم و حتی بعد از اینکه الاتحاد را یک بر صفر شکست دادیم گفتم هیچ تیمی با این امکانات و بضاعت نمی تواند در آسیا قهرمان شود و در اسیا هم فقط قهرمانی مهم است. شاید تیمی از گروهش صعود کند اما قهرمان نمی شود چون تیم های ایرانی ساپورت لازم نمی شوند. بازیکنان بین المللی که تیم های دیگر می گیرند خیلی مهم است.تونی هم وقتی نیروهایش را دید ترجیح داد نیروهایش را تقسیم کند و وقتی دید در لیگ شانس قهرمانی دارد تمرکزش را روی این مسابقات گذاشت. به نظر من حضور ذوب آهن و سپاهان در فینال اسیا جرقه ای بود.

تراکتور برای پنجم، ششمی بسته شده بود

بعضی ها می خواهند برای تونی و تراکتورسازی حاشیه سازی کنند و مردم همه چیز را می دانند که این افراد خط می گیرند. با توجهی به تیمی که اول فصل بسته شده کار تونی عالی بوده که تا روز آخر در کورس قهرمانی است. این تیم برای پنجم، ششمی بسته شده بود و حالا شانس اول قهرمانی است و تونی یکی از بی نظیرترین و بهترین مربیان است که با او کار کردم.


 

***پوستر اختصاصی تبریزمن/ آقای گل سرخ پوش لیگ برتر فوتبال***


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :