دروازه بان تیم گسترش فولاد تبریز گفت: در شرایط خوبی قرار داریم و با تمرینات منظم و خوبی که برگزار می‌کنیم ودر حال آمده شدن برای دیدار بعدی خود مقابل تراکتورسازی هستیم و امیدوارم با نمایش خوب نتیجه قابل قبولی را کسب کنیم.

به گزارش تبریزمن، داوود نوشی صوفیانی دروازه بان تیم گسترش فولاد تبریز در گفت‌وگو با تبریزمن در مورد وضعیت تیم اظهار داشت:در شرایط خوبی قرار داریم و با تمرینات منظم و خوبی که برگزار می‌کنیم در حال آمده شدن برای دیدار بعدی خود مقابل تراکتورسازی هستیم و امیدوارم با نمایش خوب نتیجه قابل قبولی را کسب کنیم.

وی افزود: بازی قبلی مقابل سایپا هم نمایش خوبی داشتیم و موقعیت‌های گل زنی خوبی را هم ایجاد کردیم ولی درنهایت بازی بدون گل به پایان رسید و هر دوتیم به یک امتیاز بازی رضایت دادند.

دروازه بان گسترش فولاد تبریز گفت: همه بازی‌ها شرایط یکسانی دارند و هدف هر تیم کسب سه امتیاز بازی است و مقابل تراکتور هم سعی خواهیم کرد نتیجه خوبی را کسب کنیم وباید این را هم بدانیم که کار سختی را در پیش داریم و بازی از حساسیت بالایی برای هر دو تیم برخوردار است.

صوفیانی گفت: امیدوارم بازیکنان تیم ما با ارائه یک بازی خوب و قابل‌قبول سه امتیاز بازی را کسب کنیم ولی تیم تراکتورسازی هم از تیم های خوب است و باید با دقت و انگیزه بالایی مقابل این تیم به میدان برویم.

وی تصریح کرد: هیچ‌چیز مشخص نیست و همه تیم ها در هفته‌های اول لیگ در شرایط یکسانی قرار دارند و تا به آمادگی کامل برسند زمان لازم است ولی ما هدفی جز کسب سه امتیاز مقابل تراکتورسازی نداریم.

 دروازه بان گسترش فولاد تبریز گفت: امیدوارم جمعه یک بازی خوب و تماشاگرپسند را از هر دو تیم شاهد باشیم و بتوانیم به اهدافی که داریم برسیم و یک نتیجه خوبی را کسب کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :