تبریزمن: بازیکن تیم گسترش فولاد تبریزگفت: ماشین سازی از تیم های خوبی است و مقابل ما هم نشان دادند از بازیکنان جوان و خوبی در ترکیب خود دارند.

به گزارش تبریزمن، مصطفی اکرامی بازیکن تیم گسترش فولاد تبریز در مورد بازی با تیم ماشین سازی تبریز و آخرین وضعیت این تیم اظهارداشت:تیم ما در وضعیت خیلی خوبی است و بعد از بردی که در آخرین بازی خود کسب ردیم شرایط تیم بسیار خوب است و بعد از ۴ روز استراحت دوباره تمرینات خود را شروع کرده ایم و برای ادامه بازی ها آماده می شویم.

وی افزود: ما برای بازی در جام حذفی در حال آماده سازی هستیم و امیدوارم با تمرینات خوب و منظمی که داریم بازی خود را با برد به پشست سر بگذاریم و در ادامه راه هم در لیگ مقابل تیم استقلال یک نتیجه خوبی را کسب کنیم.

بازیکن تیم گسترش فولاد تبریز در مورد بازی با تیم ماشین سازی تبریز گفت: بازی با این تیم هم بیشتر برای هماهنگ تر شدن بازیکنان بود و به دلیل اینکه چند روز تمرین نداشتیم کادر فنی تصمیم گرفتند با این بازی تدارکاتی بازیکنان به شرایط خوب خود برگردند.

وی تصریح کرد: ماشین سازی از تیم های خوبی است و مقابل ما هم نشان دادند از بازیکنان جوان و خوبی در ترکیب خود دارند و امیدوارم این تیم موفق شود امسال به لیگ برتر صعود کند و در کنار تراکتور و گسترش فولاد سومین نماینده استان در لیگ باشد.

اکرامی در مورد حاشیه های به وجود آمده در آخر بازی گفت: یکی از بازیکنان ماشین سازی این حاشیه را به وجود آورد و اشتباه خود را سر داور مسابقه خالی کرد و بازیکن اشتباه خود را گردن داور مسابقه انداخت و باعث اتفاقات آخر بازی شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :