«بهزاد زادعلی اصغر» ملی پوش فوتبال پنج نفره ایران گفت: امیدوارم در فینال فوتبال پنج نفره بازی های پارالمپیک مقابل برزیل پیروز شویم و به قهرمانی پارالمپیک دست پیدا کنیم.

به گزارش تبریزمن، «بهزاد زادعلی اصغر» ملی پوش فوتبال پنج نفره ایران گفت: امیدوارم در فینال فوتبال پنج نفره بازی های پارالمپیک مقابل برزیل پیروز شویم و به قهرمانی پارالمپیک دست پیدا کنیم.

وی افزود: بازیکنان در طول بازی مقابل آرژانتین هم قسم شده بودند تا پیروز بازی شوند و خداوند بزرگ را سپاس می گوییم که موفق شدیم این تیم را شکست دهیم و به دیدار فینال راه یابیم.

بازیکن تیم فوتبال پنج نفره ایران گفت: دروازه بان تیم تلاش زیادی کرد و امیدوارم در بازی فینال نیز با همت بازیکنان بتوانیم به نشان طلای بازی های پارالمپیک برسیم.

تیم فوتبال پنج نفره ایران در مرحله نیمه نهایی بازی های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو روز پنجشنبه به وقت محلی – بامداد جمعه به وقت تهران – با پیروزی بر آرژانتین به فینال رقابت های فوتبال پنج نفره بازی های پارالمپیک ریو راه یافت.

تیم فوتبال پنج نفره ایران در این دیدار در وقت قانونی به تساوی صفر بر صفر رسید و در ضربات پنالتی با نتیجه دو بر یک آرژانتین را از پبش روی برداشت و فینالیست شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :