به گزارش تبریزمن، تیم تراکتورسازی تبریز در اولین دیدار خود در رقابت های لیگ برتر به مصاف نفت تهران رفت که در دیداری نه چندان قابل توجه امتیازات بین دو تیم تقسیم شد. ایوب ذوالفقاری سرپرست تیم تراکتورسازی تبریز در گفتگو با تبریزمن در خصوص این دیدار گفت: وضعیت بازی نشان گر میزان آمادگی بازیکنان تیم بود. متاسفانه با توجه به تغییرات زیادی که در ترکیب تیم بوجود آمده و تمرینات تیم نیز همراه تمام بازیکنان، فقط چند جلسه برگزار شده است از نظر بدنی و شناخت بازیکنان از هم در وضعیت خوبی قرار نداریم.

وی ادامه داد: در حال حاضر همانگونه که سرمربی تیم نیز در کنفرانس خبری قبل از بازی گفته بود، برای هماهنگی هنوز زمانی در حدود یکی دو هفته دیگر نیاز داریم. در فوتبال ایران برنامه ریزی به گونه ای است که تیم ها تا هفته پنجم نمی توانند بازی خوب و روان خود را به نمایش بگذارند و ما نیز هم اکنون گرفتار این مشکل شده ایم.

http://www.tarafdari.com/sites/default/files/contents/user14623/news/dhwlfqry.jpg

سرپرست تیم تراکتورسازی تبریز در خصوص بازی هفته دوم تیم مقابل گسترش فولاد نیز گفت: گسترشی ها با توجه به بازیکنان با تجربه و با کیفیتی که در فصل نقل و انتقالات جذب کرده و اردوهای آماده سازی که پشت سر گذاشته اند، مطمئنا از وضعیت خوبی برخوردار بوده و حریف سختی برای ما خواهند بود و بازی جذابی را شاهد خواهیم بود.

ذوالفقاری در خاتمه در خصوص حمایت هواداران تراکتورسازی در بازی اول نیز گفت: شاخصه اصلی باشگاه تراکتورسازی در درجه اول هواداران این تیم هستند که با حضور پرتعداد در بازی های خانگی برای بازیکنان تیم همچون بمب انرژی و انگیزه عمل می کنند. امیدوارم از نمایشی که در هفته اول داشتیم دلسرد نشده و همچنان به حمایت های خود ادامه دهند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :