عشوری گفت: امیدوارم هواداران مثل همیشه در کنار تیم باشند و در بازی‌های بعدی ما هم با حضور خود در استادیوم‌ها انرژی دهند.

به گزارش تبریزمن، سینا عشوری بازیکن تیم تراکتورسازی تبریز در گفت و با تبریزمن در مورد آخرین وضعیت تیم اظهار داشت:شرایط تیم بسیار خوب است و با تمرینات منظم و خوبی که داریم برای ادامه لیگ در حال آماده‌سازی هستیم و امیدوارم مقابل سپاهان شروع خوبی داشته باشیم و یک نتیجه خوب را کسب کنیم.

وی افزود:تعطیلات لیگ فرصت خوبی است تا نقاط ضعف خود را برطرف کنیم و در ادامه لیگ با هماهنگی بالا به مصاف حریفان خود برویم که امیدوارم تا شروع بازی‌های به شرایط ایده آلی برسیم و نتایج قبلی خود را جبران کنیم.

بازیکن تیم تراکتورسازی تبریزگفت: سپاهان از تیم های خوب لیگ است و در هفته‌های قبل هم نتایج خوبی را کسب کرده ولی ما هم برای کسب یک نتیجه خوب و کسب امتیاز به میدان خواهیم رفت تا ادامه لیگ را با یک نتیجه خوب شروع کنیم و دل هواداران را شاد کنیم.

وی تصریح کرد: بازیکنان در شرایط خوبی هستند و با تمریناتی که داریم به شرایط ایده آل خود دست پیدا می‌کنیم تا در بازی‌های بعد یک تیم یکدست و قدرتمند را داشته باشیم.

عشوری گفت : همه تلاش خود را خواهیم کرد تا در ادامه لیگ نتایج خوبی را کسب کنیم و به جمع تیم‌های بالایی جدول برسیم.

وی تأکید داشت: امیدوارم هواداران مثل همیشه در کنار تیم باشند و در بازی‌های بعدی ما هم با حضور خود در استادیوم‌ها باعث ایجاد انگیزه در بین بازیکنان شوند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :