رکابزن تیم حرفه ای دراپاک استرالیا و دارنده پیراهن طلایی سی و یکمین دوره تور دوچرخه سواری ایران آذربایجان گفت: امیدوارم بتوانم پیراهن ارزشمند طلایی این دور از تور ایران – آذربایجان را تا پایان در اختیار خود داشته باشم.

به گزارش تبریزمن،  پیتر کونینگ که در پایان مرحله سوم تور سی و یکم بار دیگر پیراهن طلایی را از آن خود کرد، گفت: مرحله سوم تور بسیار خوب بود من به دلیل خستگی که از مرحله قبل داشتم نتوانستم زیاد عملکرد خوبی را داشته باشم ولی در کل مرحله سوم بسیار خوب بود.

وی افزود: از رکابزنانی که در گروه اول قرار داشتند و از بقیه فاصله گرفته بودند یکی از رکابزنان تیم ما حضور داشت و به این دلیل من زیاد به خودم فشار وارد نکردم چون در این صورت پیراهن طلایی در تیم ما حفظ می شد و از این بسیار خوشحالم که پیراهن طلایی را حفظ کردیم.

کونینگ اهل کشور هلند در مورد ادامه تور اظهار کرد: امیدوارم ادامه تور هم به خوبی برگزار شود و به نظر من مرحله پنجم اصلی ترین قسمت تور است و در این مرحله شاید نتایج نهایی مشخص شود ولی من با توجه به این که سربالایی رو نیستم فکر میکنم کار سختی را خواهم داشت ولی امیداورم دیگر رکابزنان تیم ما عملکرد خوبی داشته باشند تا در نهایت نتیجه خوبی را کسب کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :