به گزارش تبریزمن، رضا عنایتی در خصوص شرایط سیاه‌جامگان گفت: اوضاع تیم ما بد نیست و سعی کردیم در تعطیلات لیگ برتر روی مسائل روحی و روانی کار کنیم و کادر فنی هم در تمرینات تاکتیکی، نکات فنی را به بازیکنان گوشزد کرد. ما ریکاوری خوبی داشتیم و امیدوارم با اعتمادبه‌نفس بیشتری لیگ را شروع کنیم، در ضمن امیدوارم بازیکنان جوان ما قدر بازی کردن در لیگ برتر را بدانند، چون این فرصت به‌سادگی نصیب هر بازیکنی نمی‌شود.

وی در مورد بازی روز جمعه تیمش در تبریز مقابل تراکتورسازی اظهار داشت: در لیگ برتر بازی آسان وجود ندارد. ما در مسابقات سخت بهتر بازی می‌کنیم و امیدوارم در تبریز از تراکتورسازی امتیاز بگیریم. بازیکنان ما باید با احساس مسئولیت بیشتری بازی کنند و بدانند که خیلی‌ها در این آرزو هستند که جای آنها باشند.

عنایتی ادامه داد: بازی سختی داریم اما ما هم مقابل تراکتورسازی دست و پا بسته نیستیم. دقت کرده باشید، اکثر بازی هایمان را با اختلاف یک گل واگذار کردیم، امیدوارم این بار بازیمان را ببریم ما با ۲ معضل در تبریز مواجه هستیم؛ یکی هواداران تراکتور که به این تیم شخصیت می‌دهند یکی هم هوای سرد تبریز است که شاید روی بازی ما تاثیرگذار باشد.

مهاجم این تیم مشهدی در مورد مشکلی که سیاه جامگان در امر گلزنی دارد نظرش را اینگونه بیان کرد: متاسفانه در سازمان حمله‌ای تیم کم تعداد هستیم و نمی‌توانیم ایجاد موقعیت کنیم ولی قطعا با درایت آقای کاظمی این موضوع هم حل خواهد شد، به هر حال ما تا نیم فصل باید با همین بضاعتی که داریم پیش برویم و بعد از آن اگر کادرفنی صلاح بداند بازیکنانی اضافه خواهند شد و تغییراتی صورت می‌گیرد.

سیاه‌جامگان قرار بود امروز (دوشنبه) دیدار دوستانه‌ای را در مشهد با استقلال اهواز برگزار کند اما با منتفی شدن سفر تیم اهوازی این دیدار لغو شد. لغو این مسابقه باعث شد فرهاد کاظمی به رضا مهاجری پیشنهاد دهد تیم‌های پدیده و سیاه‌جامگان یک دیدار دوستانه دیگر در تعطیلات لیگ با یکدیگر داشته باشند که این بار پاسخ مربیان تیم پدیده منفی بود. احتمال مصدومیت بازیکنان پدیده باعث شد مربیان این تیم به درخواست کاظمی پاسخ منفی دهند.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :