به گزارش تبریزمن، مراسم تودیع محمد جعفر کامبوزیا، رییس مستعفی فدراسیون شطرنج و معارفه سرپرست جدید فدراسیون صبح امروز (یکشنبه) در فدراسیون برگزار شد.

مراسم تودیع کامبوزیا رییس مستعفی فدراسیون شطرنج و معارفه امیر حسینی، سرپرست جدید این فدراسیون صبح امروز با حضور نصرالله سجادی، معاون ورزش حر‌فه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در فدراسیون شطرنج برگزار شد.

در این مراسم ابتدا سجادی با تشکر از کامبوزیا در خصوص خدماتی که برای شطرنج در این مدت داشته، تشکر کرد و گفت: شطرنج پتانسیل‌ بالایی در ایران دارد. می‌توان قهرمانان زیادی را در این رشته پرورش داد. این رشته استعدادهای زیادی در رده‌های سنی مختلف دارد. من از زحماتی که کامبوزیا برای فدراسیون شطرنج کشیده است تشکر می‌کنم و برای امیر حسینی، سرپرست جدید این فدراسیون آرزوی موفقیت دارم.

H58A4008

در ادامه محمدجعفر کامبوزیا، رییس مستعفی فدراسیون شطرنج گفت: من به دلیل مشکلات شخصی‌ام نمی توانستم حضور تمام وقت در فدراسیون داشته باشم و ترجیح دادم استعفا دهم. البته این به معنی این نیست که من شطرنج را کنار می گذارم. درست است که من حضور فیزیکی ندارم اما هر کمکی از دستم بر آید برای جامعه شطرنج انجام می‌دهم و به رشد شطرنج در ایران کمک می‌کنم. آروزی من رسیدن شطرنج به قله جهان است.

وی در ادامه خاطر‌ نشان کرد: از روسای هیات‌ها که با تمام کاستیها و کمبودها ساختند و از آبرویشان هزینه می‌کرد‌ند تا شطرنج پیشرفت کند، تشکر می‌کنم.

کامبوزیا در مورد سرپرست جدید فدراسیون شطرنج نیز تصریح کرد: حسینی خود از با سابقه‌های ورزش است. او می‌تواند به شطرنج کمک‌های زیادی کند. همان طور که در این مدتی که در سمت قائم مقام فدراسیون شطرنج بود کمک‌های شایانی به فدراسیون شطرنج کرد. من تجربیاتم را در اختیار او قرار خواهم داد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :