شهروندان کلان شهر تبریز نیز همزمان با مردم سایر مناطق کشور از ساعات اولیه صبح امروز در شعبات اخذ رای حاضر شده و آرای خود را جهت انتخاب نامزدهای اصلح برای راهیابی به شورای شهر تبریز به صندوق انداختند.

تبریزمن، سرویس سیاسی؛ رویدادهای انتخابات در کشورمان همانند نمادی است که وجود دموکراسی را به گوش جهانیان رسانده و ثابت می کند که مردم ما، خود برای تعیین سرنوشت کشورشان تصمیم می گیرند.

امروز همه هموطنان برای جواب دندان شکن به صحنه انتخابات آمدند، از نوجوانان رآی اولی گرفته تا پیرمرد ۸۴ ساله که در مساجدی همچون آیت الله انگجی، طوبی، شعبان و غیره برای تعیین ۱۳ عضو پارلمان محلی و نیز انتخاب شخص رییس جمهور قدم به میدان گذاشته و در پروسه آبادانی آینده کشور و تبریز سهیم شدند.

مشاهدات خبرنگار تبریزمن حاکی از آن است که رفته رفته بر تعداد مراجعه کنندگان به شعب اخذ رای افزوده می شود.

استاندار آذربایجان شرقی تاکید کرد؛ برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر در امنیت کامل در استان

استاندار آذربایجان شرقی بعد از انداختن رآی خود به صندوق رای، با آرزوی تبدیل روز ۲۹ اردیبهشت به یکی از اعیاد بزرگ ایرانیان گفت: در دوران پس از انقلاب، پیروزی مردم ایران در مقابل دشمنان بسیار رضایت بخش بوده است و لذا حضور مردم نشان دهنده تداوم این پیروزی های پی در پی می باشد به طوری که دشمنان انقلاب با این نتیجه دل سرد و سرشکسته خواهند شد.

اسماعیل جبارزاده از مشارکت بیش از ۵۰ هزار نفری عوامل برگزاری انتخابات سخن به میان آورد و افزود:خوشبختانه دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای شهر و روستا در تمام ۳ هزار و ۲۴۱ شعبه اخذ رای در امنیت کامل برگزار گرید.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :