نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به استقبال پرشور مردم از انتخابات امروز گفت: به نظر انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری در دور اول به نتیجه خواهد رسید.

به گزارش تبریزمن، مسعود پزشکیان روز جمعه در جمع خبرنگاران، افزود: مردم ایران اسلامی امروز پای صندوق های رای رفته اند تا بین امید و میانه روی و یا تندروی انتخاب خود را انجام دهند.

وی اظهار کرد: آنچه من امروز از صبح شاهد آن بودم استقبال چشمگیر مردم بود و روند موجود نشان می دهد که حضور مردم نسبت به انتخابات گذشته پررنگ تر خواهد بود.

پزشکیان ادامه داد: امروز مردم تکلیف آینده خود را مشخص خواهند کرد و نتیجه نهایی را مردم انتخاب می کنند که آیا پیام میانه روی و امید را دارند و یا پیام تندروی را، البته حرف آخر را انتخاب مردم می زند.

وی با اشاره به انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا، گفت: گروه ها و اقشار مختلف مردم برای کاندیداتوری حضور دارند و امیدوارم مردم نیز کسانی را انتخاب کنند که بتوانند برای توسعه شهرها و روستاها مفید باشند.

دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران و پنجمین دوره انتخابات شورای شهر و روستا همزمان با سراسر کشور در تمام شهرها و روستاهای آذربایجان شرقی و میان دوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در ۲ حوزه اهر – هریس و مراغه – عجب شیر انجام می شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :