جانشین ستاد انتخابات آذربایجان شرقی، گفت: انتخابات شورای اسلامی ۲۰۷ روستای آذربایجان‌شرقی که فاقد شورا است، همزمان با انتخابات مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود.

به گزارش تبریزمن، رضا استاد رحیمی در جلسه ستاد انتخابات آذربایجان شرقی، با بیان اینکه ۲۰۷ روستای استان شورای اسلامی ندارند، اظهار داشت: انتخابات میاندوره‌ای این شوراها همزمان با انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری برگزار می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری همایش منطقه‌ای مجریان انتخابات شمال‌غرب کشور، تصریح کرد: در این همایش ۴۸ فرماندار، ۱۱۳ بخشدار و ۲۱ مدیر ستاد انتخابات استان‌های آذربایجان‌شرقی و آذربایجان‌غربی و اردبیل حضور خواهند داشت.

جانشین ستاد انتخابات آذربایجان شرقی، با بیان اینکه ۴۳۱۲‌خبر و اطلاعات انتخاباتی از کمیته‌های آموزش استان‌ها به ستاد انتخابات وزارت کشور ارسال شده است، خاطر‌نشان کرد: میانگین ۱۴۰‌خبر برای هر استان شامل می‌شود که از آذربایجان شرقی ۳۴۰ خبر ارسال شده و از این جهت رتبه دوم کشوری را بعد از استان فارس به خود اختصاص داده است.

محمود چمنی، رئیس کمیته امنیتی و انتظامی ستاد انتخابات آذربایجان شرقی نیز در این جلسه تاکید کرد:  تحرکات انتخاباتی کاندیداهای احتمالی در این کمیته به دقت رصد می‌شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :