رییس جمهوری انتخابات را نمادی از استقلال سیاسی کشور دانست و گفت: مردم در پای صندوق های رای با دستان پربرکت خود برای کشور تصمیم می گیرند.

به گزارش تبریزمن، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی روز جمعه پس از انداختن رای خود در صندوق سیار مستقر در وزارت کشور به ملت بزرگ ایران برای حضور فعال در این روز سرنوشت ساز را در پای صندوق های رای در سراسر کشور تبریک گفت و اظهارداشت: گزارش هایی که هم اکنون دریافت کردیم در سراسر کشور امنیت کامل وجود دارد و حضور مردم در پای صندوق ها نیز پرشور است.

رییس جمهوری ادامه داد: انتخابات و امروز در واقع نمادی از استقلال سیاسی کشور و حاکمیت ملی است، اگر قبل از پیروزی انقلاب، دست های بیگانه برای اداره کشور تصمیم می گرفتند در طول این ۳۷ سال این مردم ایران هستند که در انتخابات در پای صندوق با دستان پربرکت خود برای کشور تصمیم می گیرند.

روحانی ادامه داد: امروز به دست مردم و با اراده و همت مردم دو نهاد بسیار مهم یعنی مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری شکل می گیرد.

وی همچنین اظهار داشت: رای امروز مردم یک سرمایه گذاری بسیار پرسودی است؛ یک ساعت پای صندوق آرا بودن، آرا را نوشتن و آن را تحویل دادن و استفاده کردن از ثمره چهار ساله برای مجلس شورای سلامی و هشت ساله برای مجلس خبرگان رهبری یک سرمایه گذاری پرسود است.

رییس دولت یازدهم خاطرنشان کرد: کدام تجارت پرسودی است که یک ساعت کار و تلاش باشد و چهار یا هشت سال آثار آن امنیت ملی، آرامش، عزت سیاسی کشور، امیدبه آینده و رونق اقتصادی باشد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :