نائب رئیس موقت مجلس شورای اسلامی، نتیجه انتخابات هیات رئیسه را صرفا سیاسی ندانست و گفت: البته جریان های سیاسی در مجلس نقش مهمی در انتخابات داشتند.

به گزارش تبریزمن، مسعود پزشکیان اظهار کرد: حضور آقای لاریجانی در راس مجلس به عنوان یکی از کاندیداهای لیست امید که در عین حال به نوعی از جریان مقابل لیست امید پشتیبانی‌هایی هم کرد معادلات را غیر قابل پیش‌بینی کرد اما نهایتا آنچه که به دست آمد حضور سلایق مختلف در هیأت رئیسه بود.

وی افزود: امیدواریم مجلس دهم با همدلی و وحدت و همزبانی با داشتن شاخص‌هایی مشکلات کشور را حل کند ومهم این است که بدانیم تفرقه و اختلاف هیچ مشکلی را از کشور حل نمی‌کند و برای وحدت نیز باید با شاخص‌ها و اصول اصلی پیش برویم.

منتخب مردم تبریز در مجلس بیان کرد: تا حدود زیادی نتیجه آرای هیأت رئیسه بار سیاسی داشت اما نمی‌شود کاملا قضاوت کرد که فقط سیاست در این انتخابات نقش داشته است و در‌آینده نیز همین مسیر تداوم خواهد داشت و شاید در آینده با تعامل ها و گفتگوهای بین نمایندگان جدیدالورود و همگرایی بین نمایندگان تغییراتی ایجاد شود اما امیدواریم این تغییرات در جهت همگرایی باشد نه واگرایی.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :