به گزارش تبریزمن، تیم های تراکتورسازی و گسترش فولاد تبریز عصر امروز در استادیوم یادگار امام از سری رقابت های هفته دوم مسابقات لیگ برتر به مصاف هم خواهند رفت تا برای کسب اولین سه امتیاز خود در فصل جدید با یکدیگر به رقابت پردازند.

این مسابقه در حالی برگزار خواهد شد که به دلیل حواشی ایجاد شده در بازی برگشت فصل گذشته دو تیم ، امسال هواداران تراکتورسازی با انتشار تصاویر و مطالبی اعلام کردند که دیگر خواهرخوانده یا همشهری برایشان معنی نداشته و تنها به فکر تیم خود خواهند بود.

احساس می شود که همین موارد و حساسیت ها باعث شده تا مسئولین صدا و سیما نیز گزارشگری بی طرف و غیربومی را برای این دیدار انتخاب کرده و نصف شدن هیجان تماشای مسابقه از تلویزیون را به ایجاد حواشی احتمالی ترجیح دهند. کاری که تنها از دست برخی گزارشگران تازه کار و بعضا غیر بومی شبکه سهند میتواند بربیاید.

حال مشخص نیست که انتخاب بهزاد وحدت پناهی به عنوان گزارشگر این مسابقه به این دلایل است یا موارد دیگری نیز در این انتخاب موثر بوده است. ولی عدم رضایت هواداران فوتبال آذربایجان از گزارش های وحدت پناهی میتواند امتیاز منفی برای شبکه استانی باشد که در بازیهای خانگی تراکتور و گسترش فولاد مسئولیت پخش زنده بازی و گزارش آن را بر عهده دارد. وحدت پناهی در بازیهای فصل های گذشته نتوانست انتظارات هواداران را برآورده کند و همیشه گزارش هایش با ایراداتی همراه بود که باعث تماشای برخی مسابقات تراکتور از شبکه های سه، شما و ورزش از سوی هواداران این تیم شد.

همچنین اجرای برنامه در استدیوی شبکه سهند نیز به عهده رضا یزدانی خواهد بود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :