سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریزگفت: در تلاش هستیم نقاط ضعف خود را تقویت کنیم و با توجه به بالا رفتن انتظارات مردم از این تیم تلاش خواهیم کرد عملکرد بهتری داشته باشیم.

به گزارش تبریزمن، عادل بناکار سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز در گفتگو با خبرنگار تبریزمن اظهار داشت: علیرضا بهبودی یکی از بهترین پاسور های ایران به حساب می آید ولی به دلیل صلاح دید کادرفنی این بازیکن از تیم جدا شد و جایگزین ایشان محمد طاهر وادی را در این پست به خدمت گرفتیم تا مشکلی در این پست نداشته باشیم.

وی افزود: بعد از به توافق نرسیدن در رقم قرارداد با میکاییل تاجر تصمیم گرفتیم امین علوی را در این پست جایگرین تاجر کنیم و امیدواریم با انگیزه ای که این بازیکن دارد نمایش خوبی را در لیگ برای تیم داشته باشد.

بناکار گفت: از دیگر خرید هایمان می توان به علیرضا مباشری اشاره کرد که بدون شک یکی از بهترین بازیکنان ایران است و در سال های گذشته در تیم ملی هم حضور داشت.

سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز ادامه داد: ما در تلاش هستیم نقاط ضعف خود را تقویت کنیم و با توجه به بالا رفتن انتظارات مردم از تیم ما امسال تلاش خواهیم کرد عملکرد بهتری نسبت به سال گذشته داشته باشیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :