سرمربی تراکتورسازی بعد از پایان بازی در کنفرانس خبری دیدار با سپاهان اعلام کرد از عملکرد بازیکنانش چندان راضی نبوده است.

به گزارش تبریزمن، تونی اولیویرا در کنفرانس خبری پیش از دیدار تیمش مقابل سپاهان اصفهان اظهار داشت: ما مقابل تیمی قرار گرفتیم  که در صدر جدول است و مربی بسیار بزرگی دارد و خیلی برای این مربی احترام قائل هستم به خاطر اینکه ایشان خدمت زیادی به فوتبال ایران داشته است.

وی افزود: اما در این دیدار تراکتور آغاز خوبی داشت ولی از اواسط نیمه نخست سپاهان نبض بازی را از ما گرفت؛ در نیمه دوم هم سپاهان عملکرد بهتری داشت اما ما هم روی ضد حملات خوب کار کردیم و در نهایت کار به تساوی کشید.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز درباره مشکلات تیمش در این فصل گفت: تیمی مانند سپاهان با برنامه درست شاکله اصلی خود را در این فصل هم حفظ کرده و بازیکنانش در زمین به خوبی هماهنگ هستند اما در تیم ما بسیاری از بازیکنان تغییر کرده و تا به هماهنگی برسند زمان می‌برد.

تونی

وی در ادامه گفت: با بازیکنانم پیش از این دیدار از نظر روحی و روانی صحبت کرده بودیم تا به خودشان بیایند و اعتماد داشته باشند اما هنوز از چیزی که انتظار داریم و می خواهیم فاصله داریم و خیلی کار داریم.

اولیویرا در مورد نتیجه به دست آمده نیز گفت: به هر حال من انتظارات بیشتری داشتم و این را به خاطر این می گویم که تمرینات مناسبی بود که انجام داده بودیم و البته نتوانستند در این بازی نظرم را جلب کنند البته بازی شان با توجه به اینکه متفاوت به قبل بازی می کردند قابل تقدیر است.

وی درباره دلیل اعتراضش به داور بیان کرد: صحنه خطا بر روی بایرامی به نظر پنالتی می‌رسید  و در فصل گذشته در دیدار ما با سپاهان صحنه مشابه با این به سود سپاهان پنالتی اعلام شد اما به هرحال کار من اعتراض به داوران نیست.

اولیویرا با اشاره به چمن ورزشگاه فولادشهر تصریح کرد: نمی‌خواهم نتیجه را توجیه کنم اما چمن این ورزشگاه از چمن ما در تبریز هم شرایط بدتری داشت اما در مجموع بازی در این شهر زیبا را دوست دارم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :